Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után, ha az exfeleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után, ha az exfeleség eladja az autót, akkor a kapott összeget meg kell felezniük? Nem történt vagyonmegosztás váláskor.

Figyelt kérdés
2022. szept. 13. 20:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Hogyhogy nem volt vagyon megosztás váláskor?
2022. szept. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
Ha az autót bizonyíthatóan házasság alatt vettétek, akkor az eladási ár fele téged illet, amennyiben kérsz vagyonmegosztást. Nekünk több, mint 10 évvel a válásunk után lett csak vagyonmegosztásunk, mert így 4-szeres a lakás értéke a váláskorinak.....
2022. szept. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2: És ha csak véletlenül tudom meg, hogy eladta az autót (ő használta idáig)? Kérhetem az eladási ár felét?
2022. szept. 13. 20:37
 4/12 anonim ***** válasza:
43%
Igen kéthetes. Autóval ugyan így jó adtam én is. Az enyém nevén volt, elváltunk, dugdosta az autót, és rá jött hogy jobb ha eladja és fékez mert a bíróságon is felszólította a bírónő hogy ez jogos én részemről hogy igényt tartok rá. Úgyhogy házasság alatt szereztétek, megillet a fele.
2022. szept. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt vagyonmegosztás? Ha még nem volt, akkor az autóért kapott ár is beletartozik a közös vagyonban. Ha volt, és a feleségé lett az autó, akkor semmi nem jár neked.
2022. szept. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Bírom hogy sokan jönnek a házasság alatt szereztetek...Aztan sok nő a 200 ezres fizikából meg a rezsi kaja felét sem bírta állni, de a markat tartja arra, amit a pasi szerzett meg. Tisztelet a kivétel🙂
2022. szept. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
26%

6

A férfiak és nők átlagfizetése között 8,9% különbség van.

Erre valóban verheted magad.

2022. szept. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
56%
7/Tevedsz! Egy ismerősöm vállalkozó, exnoje tanitoneni... Remélem værsgod, hogy a kettő kereset között mennyi volt a különbség. 😂 Autót kapott a segge alá, szél ruhákat, úgy kapart a válásnal minden Ft mintha ő kereste volna, aztan a fizuja elment kB a saját kence ficejere.
2022. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
63%

Okos nök nagyon nem akarnak vagyonmegosztást válásnál

Úgy csürik csavarják a dolgokat hogy minden az övék maradjon.

A férjemet tipikusan így semmizte ki az exe

Igért neki füt fát.

A rokon nevén volt az autó.Gyors eladta és vett saját névre másikat.

A ház a gyerek nevére került és minden mást ingóságot ő vitte

Úgy ismertem meg a férjemet hogy egy rendes ruhája sem volt.

De mindenből tanulni kell és felállni.

Az ilyen embert elkerülni ahogy csak lehet.

2022. szept. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó nálunk szintén.. Gyerekre hivatkozva ki vakarta tőle a lakást, az autót, úgy, hogy a férjem fizette a törlesztőt, a rezsit,az autókat, mert ő folyamatosan iskolába járt.Mondjuk nálunk befigyelt a zsarolás is, manipulált ellene a gyereket. "Apád azt akarja, hogy utcán éljünk felkialtas" Közben lett volna,hova mennie... Férfiak is hülyék sajnos.
2022. szept. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!