Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tényleg van ilyen, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van ilyen, hogy a gyámügyes hölgy telefonban közli, sajnálja, hogy beleavatkozott a dolgunkba? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hogyan lehet ezt komolyan venni? Amikor az ítélet értelmezésében kértem segítséget, sőt felülbíráltattam más gyámügyessel is, hogy ne legyen galiba a szabályok betartásával.

Apuka bepróbálkozott, s mikor ugyanezen gyámügyes hölgyet kissé megzavarta, telefonban még nekem kezdte ecsetelni borítékolva, hogy "elege van belőlünk".

Területileg hozzá tartozunk.

Ha kérdés merülne fel, kihez forduljak akkor?


2010. szept. 26. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:
86%
Természetesen a feletteséhez, mivel a leírásodból kitűnik, hogy ezen gyámügyes képességei nem alkalmasak a problémátok megoldására!
2010. szept. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
Talán nem a gyámügyön kellene rendezni a problémáitokat! Engedd a gyereketmhogy normális kapcsolatot tartson az apjábval,akkor nem fog "bepróbálkozni". Helyettetek egyetlen gyámügyes sem tud normális kapcsolatot kiépíteni.
2010. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Csak telefonban hangzott el, így bizonyítani sem tudom, másrészt, elképzelhető, hogy fordulnom kell hozzá, lehet komolyabb ügyben is. Na akkor aztán nem hinném, hogy megértő lesz, ha feletteséhez fordulok.

Áll. lakóhely szerint hozzá tartozunk, úgyhogy nem igen válogathatok.


Egyszerűen elképesztő.

2010. szept. 26. 11:01
 4/10 A kérdező kommentje:

Az apuka nem képes betartani az ítéletben foglaltakat. Pld. nyári láthatás mikéntjét, mikorját stb.


Milyen jó kapcsolatot ápoltassak?

2010. szept. 26. 11:03
 5/10 anonim ***** válasza:
41%

Ha nem tudod bizonyítani, akkor meg ne is vedd figyelembe, csak zargasd továbbra is telefonon pofátlanul naponta többször is amíg meg nem emelia seggét a székről és el nem kezd végre dolgozni az ügyed érdekében!


Ütni kell a fejüket különben csak kávézgatnak!

Írásban is zaklasd meg személyesen is!!

2010. szept. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A problémádat írd meg és tértivevényes ajánlott levélként add fel a területileg illetékes gyámhivatalnak. A probléma alatt az alap gondot értem, nem az ügyintézővel folytatott telefonos beszélgetést.
2010. szept. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
41%

Mellesleg ahogy ő iyleneket mond, te is mondhatszd neki iyleneket mert nem kötelező benyelned!


Kérdezd meg tőle, hogy miféle hozzáállás ez az ügyfelek problémáihoz? Ha nem képes dolgozni akkor el lehet menni munkanélkülire, mert 100 an várnak a helyére és látnák el a feladatot nem úgy mint ő!


Nyugodtan beolvashatsz neki akár telefonban is, ha már ő ilyen bátran kezd el személyeskedni!

2010. szept. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Ha elege van a problémáitokból akkor menejn szabadságra és adja át a stafétabotot egy erre rátermettebbnek, de ne lopja feleslegesen a napot meg az idődet!
2010. szept. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%

hát ez elég gáz, mi az h elege van?....mintha Te jókedvedből fordulnál hozzá. Ahogy írod elég nehézkes a hölggyel, ha úgy érzed ez ilyen is marad a részéről nyugodtan keresd meg a felettesét. Nem úgy értjük h panaszkodjál csak egyszerűen mond azt ha kérdezik h ennél a hölgynél megakadt a dolgotok, nem kell panaszkodni rá, h mit mondott, de ha nagyon akarják az indokot mond meg h mit mondott. Nem hinném h bizonygatni kéne h mi a problémád!

off: apuval nekünk is van problémánk, én valamelyest értem h miért problémás a kapcsolattartás, az én exem se egyszerű eset!

2010. szept. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.

csak azért imádkozom, hogy ne legyen nagyobb gond, mert tényleg nem tudom kihez forduljak.


bár ha nem elég gondnak számít, hogy ha a gyermekemről szeretnék valamit megtudni (amíg apjával van) vész esetén, akkor a rendőrséghez kell fordulnom...


patt helyzet

2010. szept. 26. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!