Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért nem keres, ez jó vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem keres, ez jó vagy rossz?

Figyelt kérdés
A feleségem öt hete elköltözött az édesanyjához, azt mondta válni akar, és majd keres, hogy átbeszéljük. Mindketten úgy éreztük, hogy megromlott a kapcsolat, és nincs értelme folytatni, de békében váltunk el. Azt mondta, minél hamarabb le akarja tudni a válást, ehhez képest azóta sem keresett ezzel kapcsolatban, és úgy tudom, nem is adott be még semmit. Egyébként is abban maradtunk, hogy megbeszéljük egymással a vitás kérdéseket békében, és megállapodunk, mert pl van közös hitelünk, és neki is van tulajdonrésze a házunkban. Azóta viszont csak egyszer hívott fel, el akart jönni valami cuccáért a munkájához, aztán azt mondta, mégsem kell most neki, és elköszönt. Sok cucca még nálam van, nem létfontosságúak, de sok ruhája, cipői, apróságai maradtak itt. Két éve is válni akart, akkor pár héten belül mindent elvitt. Most viszont egyáltalán nem jelentkezik. Ez miért lehet? Azt mondta, én ne keressem, ne zavarjam, ezért sem próbálok én kezdeményezni.
2022. szept. 23. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg mind a ketten válni akartok, akkor mit jelent a kérdésben a jó, vagy a rossz kifejezés? Nekem az jön le ebből, hogy te inkább békülnél. Ha így van, akkor sem reménykednék, nem látom annak a kapcsolatnak a jövőjét, amiben a problémák megoldása azzal egyenlő, hogy egyikőtök elköltözik a szülői házba, és nem is kommunikáltok egymással. Ha hiányoznál neki, keresne.
2022. szept. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%

"Két éve is válni akart,...."


Szerintem a feleséged nem tudja, hogy mit akar. Ebben az esetben neked kellene a sarkadra állni és eldönteni, hogy hagyod e, hogy szórakozzanak veled.

Két éve már eljátszotta ezt veled, de nem váltatok el. Változtattatok valamin, hogy jobb legyen a házasságotok?

Ha nem változott semmi, minden maradt a régiben akkor érdemes rövidre zárni a házasságot. Ha ő ki be járkál folyamatosan az életedben akkor sosem fogsz tudni új életet kezdeni, mert igazán vele sem leszel, de egy új emberrel sem. Ez így egy átjáróház, amihez te is hozzájárulsz.

Le kell ülni és megbeszélni, hogy mit akartok. Ha váltok akkor segíts összepakolni a cuccait és rendezzétek le ügyvéd előtt a vagyonmegosztást is, hogy ne kelljen kommunikálni és ne azt lesd, hogy mikor jön vissza. Így ő csak talonban tartogat téged, te meg nézel ki a fejedből, hogy mi van.

Állj a sarkadra és intézkedj! Ha kibékültök akkor tegyétek meg, de ha váltok akkor vigyetek végig a költözésen keresztül, a papírmunkán át minden folyamatot. És ne várj rá, mert így úgy hülyít ahogy csak akar.

Én biztos nem hagynám hogy valaki ki-be járkáljon az életemben és függőben hagyjon dolgokat. Ha már be van dobva a válás téma akkor én azt végig is vinném, nem hagynám magam szívatni. Így aztán várhatod ítéletnapig amíg megint kiszórakozza magát és visszamegy hozzád.

2022. szept. 23. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalan még a válással kapcsolatban. Arra tippelnék, hogy nem a határtalan szerelem miatt.
2022. szept. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Add be te a válopert. Minek kell rá várni?

Leirod ennyi annyi a hitel a tulajdonjog kéred valamit irjanak le mi a tied es kesz.

2022. szept. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha te még békülnél, akkor várj, esetleg nyiss felé újra és látod majd a reakcióját. Ő szerintem pedig roppant bizonytalan. Rossz neki a házasságban, de lehet, hogy még szeret téged. Az is lehet, hogy lenyugszik, átgondolja, de ehhez idő kell. Egy biztos, változtatni kell mindkettőtöknek, ha akartok még valamit egymástól.
2022. szept. 25. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Talán most próbálgatja a másik férfit. Ha nem tetszik neki, akkor vissza megy hozzád. Ez a kapcsolat függőség egyik jele. Te vagy a "backup".
2022. szept. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beszéltetek már?
2022. okt. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem
2022. okt. 1. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!