Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » El váltak a szüleim! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El váltak a szüleim! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
teljesen idegroncs vagyok, bőgök és csak bőgök feleslegesnek érzem magam
2010. szept. 26. 20:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
72%
Én meg annak örülnék, ha elváltak volna, de így meg folyamatosan veszekedés van, így se jó...
2010. szept. 26. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
67%

én spec örülök, h elváltak a szüleim, apám elég sutyerák.

de ne akadj ki, csak lesz valahogy.

2010. szept. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
37%

Igen sajnalhatod, de mar keso banat!


Volt egy eset, ami hasonlo volt a Tietekhez, es a Holgy gyermekei nem fogadtak el a n.Apat, es igy nemhogy nem szerettek, de nem is tiszteltek,

mignem vegett ert a Szulok kapcsolata, de amiatt, mert a gyermekek miatt mindig megvolt a napi vita.

Ebben az esetben is a n.Apa volt az, Aki eltartotta a csaladot, es ugyerezte, hogy kijarna Neki 1 Jo reggelt, vagy 1 "koszonom", de mindig csak cikiztek es szorakoztak, mulattak a gyermekek, mig az Apa megunta, es

tobb ev utan es fajjo szivvel, mivel szerette a Nejet, de kilepett az eletukbol!


Te is most szenvedsz, de amig ott volt koztetek megsem tisztelted elegge, mivel mint irod is, hogy rossz volt a kapcsolatotok!


Akkor most mar nyugalom van otthon es vegre felszabadultatok es nem lesz vita.

Az Edesanyad majd dolgozik es eltart, de nem szabad elkeseredned ez miatt.

2010. szept. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem pedig egy ilyen konfliktusban SOHA SEM A GYEREK A HIBÁS. Ha valahol a nevelőapát nem fogadták el, akkor SEM a gyerek a hibás. Talán nem kellett volna elválni az előzőtől, mert az igazi apjukat szerették a gyerekek. Talán az anyának máshogy kellett volna viszonyulni a gyerekekhez, máshogy kellett volna beszélni az igazi és a nevelő apjukról. De a gyerek NEM LEHET HIBÁS ebben.
2010. szept. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Fontos, hogy ne hibáztasd magadat, úgy, ahogyan az utolsó írta.

Gyakran fordul elő, hogy a gyermeknek lelkiismeret furdalása van a felnőttek cselekedetei miatt.

A korod miatt egyébként is krízisben vagy, ez a tizenéves kor krízise természetes. Ha ehhez jön még egy veszteség, akkor azt mátrixnak hívják.

Azt akarom csak mondani, hogy másoknak is nagyon nehéz egy ilyen helyzetben lenni.

A krízist 3 féleképpen élheted meg.

1. telik az idő, és minden visszaáll az eredetibe

2. kiakadsz, összetörsz, öngyilkossági gondolataid vannak

3. aki viszont jó döntést hoz, igyekszik magasabb szintre jutni a krízis által.

Hiszen, amit most feldolgozol, méghozzá eredményesen, azt legközelebb már könnyebben veszed.


Amilyen helyzetben vagy, annak a mesterévé, szakértőjévé válhatsz. :)


Kívánom neked, legyél mester, ahelyett, hogy megadod magadat. Akkor segíteni tudsz majd azoknak, akik ilyen helyzetbe kerülnek, mint amiben most te vagy.

2010. szept. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
72%

Szia!

Tudod, én szeretném, ha elválnának. Folyton megy a vita, kiabálás, tányér és pohár, meg minden ami törik fogyó eszköz. Próbálj meg megnyugodni. Bonyolult volt amit leírtál rövid magyarázatban (hogy a nevelőapád elhagyott), de ha gondolod, írj priviben. Csak egy évvel vagyok idősebb szóval bizti nem foglak lehordani vagy ilyesmi. Van tesód? Anyukád hogy érzi magát? És van valamilyen hited? Az ilyenkor sokat tud segíteni. Naplóíráson gondolkoztál már? Vagy blog. Megírod, mit érzel, mire hogyan reagáltál, és talán útmutatót tudsz adni annak, aki hasonló helyzetben lesz.

Ne emészd magad!

2010. szept. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Nem te vagy az egyetlen aki átélte ezt.

Legyél erős és nyugodj meg!Kitartást!:)

2010. okt. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
köszön mindenkinek a válaszát :)
2010. okt. 3. 23:05
 19/20 A kérdező kommentje:
öm xD
2010. okt. 3. 23:05
 20/20 anonim ***** válasza:

nekem 10 evesen valtak el a szuleim , egyik szulo sem akart engemet sem , sem a noveremet, igy kerultunk nagymamahoz


Apumnak uj csaladja van anyummal tartsuk a kapcsolatot de nincs senkije neki.

Egyikuk sem banta h nem vitt egy gyereket sem csak mi a gyerekek erezzuk ezeket a dolgokat.


azota eltelt 15 ev de nem valtoztak sokat

2010. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!