Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akik egy másik fél miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik egy másik fél miatt hagyták el a feleségüket/férjüket, ott mióta tartott a dolog?

Figyelt kérdés
Egyik kolléganőmet elhagyta a férje egy másik nőért. Gyerek nem volt és állítólag az asszony nem vett eszre semmit, hogy gond lenne. Erről beszélgettünk ma páran, hogy ezt, hogy nem lehet észrevenni? Gondolom ilyen esetben azért van előzménye a két fél között mielőtt meghozza a házasságban elő a döntést. Csak kiváncsi vagyok, hogy aki hagyta el a házastársat, ott előtte hogy alakult a dolog?
2022. okt. 13. 17:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vettem észre, mert bíztam benne, hittem neki. Nem volt nehéz dolga, mert kollégák voltak, napi 8 órában együtt voltak, és még alibi se kellett hozzá. Ők három szakban dolgoztak, én nappalosban. Amikor délutánosak voltak, akkor délelőtt simán tudtak találkozni. Nem hívogattam a munkahelyemről, hogy otthon van-e. Utólag derült ki, hogy volt amikor a szerető kocsijában szexeltek, aztán elvitte a buszmegállóba, hogy elérje időben. Én csak annyit láttam, hogy ugyanúgy száll le a buszról, mint mindig.

Otthon se volt más változás, csak elkezdett ingadozni a hangulata. Hol az is idegesitette, ha a közelben vagyok, hol meg ölelgetett, hogy mennyire szeret, sose hagyjam el. A szex talán még több is lett, mint előtte.

A telefonjában nem kutakodtam, nem kísérgettem, minden perccel el tudott számolni. Nem volt klasszikus gyanús jel.

A lebukás volt érdekes. A két cég dolgozott együtt, így pár hétig bejártam hozzá a munkahelyére. Ott ugyanolyan velem, mint otthon: puszik, ölelgetés, így szeretlek, úgy hiányzol. Aztán ezen bukott ki a szerető, hogy ezt az orra előtt csinálja, és lebuktatta.

2022. okt. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Legtöbb helyen észreveszik. Csak nem akarjak tudni. Nekem van ismerősöm kettő is, aki tudja! Vagyis sejti. Sok túlóra, telefondugdosas, külső megváltozása. Csak várják a nagy semmit, hogy hátha mégsem az amit tudnak(sejt ék)
2022. okt. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! 1-es sajnálom, hogy így jártál, de talán jobb, hogy megszabadultal tőle még akkor is ha rossz volt
2022. okt. 13. 19:58
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Vagy nagyon naiv az aki nem veszi észre, vagy csak egyszerűen nem akarja észrevenni vagy nagyon megbízik a másikban.


Az utolsón a bizalomon már sokat gondolkodtam. Vannak a színészek, akik eljátszák, hogy szeretnek pofátlanul és képesek 2 nőnek is adni a szépet.


De...az ember sokszor magából indul ki. Tehát ők nem csalnának és teljesen elvannak a kapcsolatukban (a langyos fosban is), a társuk pedig csendben tűr és idővel félremegy.

2022. okt. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
Dehogy a másikért hagyta el.Azért hagyta el, mert otthon nem volt jó.
2022. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Az lesz a szép, mikor ebből a kibeszélős társaságból jár majd így valaki. Komolyan meg tudtátok győzni erről egymást? Amit nagyon el akarsz titkolni azt el is tudod. A "jeleket" pedig mindig csak utólag lehet összerakni. Miért ne dönthetne úgy egy ember, hogy elkezd egy új hobbit? Megtiltod vagy utána mész leellenőrizni, hogy valóban ott van-e? Vagy, hogy egy vállalkozó éppen kivel "tárgyal" vagy megy "üzleti útra"? Hogy valóban vadászni megy vagy csak éppen becserkész valakit? Hogy a "túlórákból" valójában csak minden harmadik az? Ne akarjátok magatokat olyan dörzsöltnek látni akit nem lehet átverni, főleg ne kibeszéljétek, inkább támogassátok azt aki így járt, van neki elég baja a "jóindulatú" kollégák nélkül is.
2022. okt. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kedves 6-os.Azert lássuk be, hogy ha nagyon durván besurusodik az a túlóra, főleg így hogy nem is elérhető az illető abban az időszakban, nem kell sok ész, hogy gyanús legyen. Olyankor telefonrejtegetes is lesz, és sok más. Én akiket írtam, ők tudják is. Csak konkrét bizonyíték nincs, mert nem mennek utána, nem fordítanak rá egy kis időt, hogy lebuktassak, vagy nem is akarják. Lehet elég lenne 1 nap utána nézni.... Csak ezektől a holgyektol is a kifogás jön, mikor?! Úgy sem tudnám kovetni... Stb stb. A sok túlóra, a sok új hobbi, a sok ide oda megyek, gyanús kell, hogy legyen, főleg ha hirtelen jön.Persze lehet struccpolitikat is játszani, majd sajnaltatni magad, hogy te semmit nem vettél észre... 😂 Közben meg tudtad, csak nem akartad tudni. Pl a férjem munkája olyan, hogy fix. Mindig időre hazaer, na a kolléga akinek van egy nője, őneki kinyulik sokszor este 11 ig is az a munka....Na ott se értjük, hogy mit ad be a csávó, mert a túlóra elég hihetetlen.
2022. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
7, de cukin mosolyogsz, értem én, van olyan akinek leketyeg a fix meló, gyorsan futás anyucihoz és ennyi az élet. Lássuk be, de tényleg. :)
2022. okt. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!