Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Jól tettem? Már 2x elváltam,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem? Már 2x elváltam, és még csak 28 éves vagyok. Egy nő barátommal részegen összeházasodtunk, és utána úgy döntöttünk, érvénytelenítjük a házasságot..Ti mit tennétek most a helyemben?

Figyelt kérdés
Már 2x elváltam, és még csak 28 éves vagyok. Egy nő barátommal részegen összeházasodtunk, és utána úgy döntöttünk, érvénytelenítjük a házasságot. Ám én megijedtem, ezért neki azt hazudtam, hogy elintéztem, de közben mégsem. Szerintem nem olyan nagy változás ez, hogy ilyen fontos legyen. Nem akarok harmadjára is elválni. Ezért ő úgy tudja, hogy már nem vagyunk házasok, de közben mégis. Jól tettem ugye? Nyugtassatok meg!!!
2008. dec. 23. 17:31
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
73%

Na ez az év legfurcsàbb kérdése.

Azt mondtad,elvàltàl,közbe meg nem?

Ilyet nem is lehet.

Elvàlàshoz mindkettötöknek szüksége van alàiràsra,megkell jelenni a birosàgon....

Részegen nem is hàzasodhatsz össze,max ha csakhanem Britney Spears vagy.....

Jo hülyeséget zagyvàltàl össze!

Még a hülye is tudja,hogy csak ugy dugiba nem lehet elvàlni,részegen meg gondolom nem engedett senki hàzasodni.

Tanuk hànyan voltak?12-en???????????????

Vagy ha igazat irsz,akkor a pàrod egy nagyon buta liba...

De nagyon...

2008. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
96%

Nem lehet csak úgy egyik napról a másikra összeházasodni. Legalább egy hónapot, de azt hiszem 3-at kell várni előtte, és egy csomó papirmunka. Márha nem Las Vegasban estetek be egy kápolnába.

Aztán a házasságot sem lehet csak úgy érvénytelenittetni. És ha megcsináltad volna, akkor kapott volna a nő is erről határozatot. Mivel nem kapott, igy tudnia kell, hogy még házasok vagytok.

Úgyhogy szerintem ez egy kamu kérdés.

2008. dec. 23. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Ross!Nyugodtam válj el,végül úgyis hozzádmegy Rachel!És még közös gyereketek is lesz!!
2008. dec. 23. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Igazából külföldön voltunk, és ott engedtek részegen is házasodni, de mint kiderült, az valódi házasság. Senki nem volt, mint tanú. És bíróságra nem mentünk, csak a lány tudja úgy, hogy elváltunk.
2008. dec. 23. 17:40
 5/23 anonim ***** válasza:
74%
A csaj hol él, a holdon?
2008. dec. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
68%

Melyik orszàg?

Én màr egyéve vagyok azon hogy férjhez mehessek,külföldön nem is lehet,hacsak hanem minden papirt beszereztél,és nem csak sima papirokat,hanem mindet leforditva,és hitelesitve a minisztöriumban...

Gondolom részegen nem volt minden a kezedben.

És hamis!

Tanu is kell minden eskühöz,szoval minimum 2!

Ez is csak hazugsàg töled!

Föleg ha elvàltàl 2-szer is elötte,akkor bizony mégjobban felülvizsgàljäk az ügyedet,tehàt kamu,kamu kamu!!!!!!!!!!!!!!!!!¨

Bàr jo lenne ha az orszàg nevét elàrulnàd,plussz hivatal,lehet még én is jobban järok ha oda utazok pàrommal megesküdni:)

2008. dec. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
Tisztára mint a Jóbarátok!! :D
2008. dec. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
NYugtassatok meg hogy ez poén! Ennyi ökör lenne a világban? Vagy mindenki normális csak én vagyok hülye? Sokszor magam sem tudom! Voltatok már így ezzel?
2008. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Sajnos ez nem poén:( Nem láttam még egy Jóbarátok részt sem, ezért nem igazán értem a Ross-os viccet, ha az az akart lenni. Miamiban nyaraltunk, és ott találtunk, valójában nem igazán emlékszem, hogy hol, vagy miért, egy helyet, ahol összeadtak. Most akkor mit csináljak? Ha elmondom neki, elvesztem:(
2008. dec. 23. 18:02
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Geller, Emilyvel Londonban házasodtak össze? XD
2008. dec. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!