Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitől van az hogy amióta...

Szikra veronika kérdése:

Mitől van az hogy amióta összeházasodtunk és megszületett a babánk többet veszekszünk mint elötte?

Figyelt kérdés
2008. nov. 28. 07:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez van, csak még a baba nem született meg. Én annak tudom be a dolgot, hogy a hormonok miatt is érzékenyebb vagyok terhesen (és szülés után pár hétig is állítólag megmarad a túlérzékenység). A másik fele a dolognak, hogy mint jövendő anya, szeretnék már mindent rendben tudni, ami a baba érkezéséhez kell, és már bizony nehezemre esik a házimunka (a hajolgatások, és az állás miatt), és elvárnám a segítséget a párom részéről. Viszont ő reggeltől-estig dolgozik és, mikor hazaér már fáradt nekem segíteni. Gondolom köztetek is azért jöhetett elő a veszekedés, mert "be vagy havazva" és a férjeden kívűl nem nagyon van olyan személy, akitől segítséget várhatnál pl. a baba körül, vagy a házimunkában. Üdv.: 37 hetes kismama
2008. nov. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez sajnos nálunk is így van.

A kisfiam (bár tündéri és mindketten imádjuk) minden időnket lefoglalja, így amikor a férjem is otthon van szinte nincs alkalom arra, hogy csak magunkkal, egymással törődjünk, sokszor még a napi dolgokat se nagyon tudjuk megbeszélni. Meg persze nekem néha jól esne, ha többet segítene a házimunkában vagy a gyerek körül és ebből is adódnak konfliktusok.

Én azért reménykedem benne, hogy idővel jobb lesz és több időt tudunk egymásra fordítani, ha a babánk kicsit nagyobb lesz. Talán akkor kevesebb lesz a vitatkozás is.

2008. nov. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Plusz feladatokat ró a baba,nem egymást kényezteted,lehet fáradtak vagytok,stressz hogy vajon mindent jól csinálok?Ne aggódj,ahogy nő annál kevesebb lesz a vita!Ja és a szex nagyon-nagyon fontos,még ha fáradt is vagy,attól apa igényli ám!
2010. febr. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!