Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kisgyermekes anyukák, voltatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kisgyermekes anyukák, voltatok valaha szerelmesek másba a férjetek mellett?

Figyelt kérdés
Plátói maradt vagy viszony fejlődött belőle? Kiderült vagy sem? Ha viszonnyá vált hogy alakult tovább az életetek? Minden ezzel kapcsolatos sztori jöhet.

2017. jún. 17. 21:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Nem.
2017. jún. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
76%
Hát, nekem volt/van valaki... totálisan plátói, soha semmi nem volt köztünk, azt sem tudja h tetszett nekem. Egy osztályba jártunk gimibe, nem egy baromira jóképű hapsi, sőt... én mégis mindig vonzódtam hozzá, szerelmes is voltam belé, ő nem tudott róla. A mai napig ha eszembe jut úgy érzem nekünk együtt kéne lennünk, pedig már pici babám van és 10 éves kapcsolatban élek. Szeretem a férjem, mégis, ha úgy adódna a helyzet ( konkrétan fizikai képtelenség) nem bírnék ellenállni neki. Annyira vonzódom hozzá, pedig a férjem helyesebb mint ő...mégis.
2017. jún. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
70%

Nem szerelemnek mondanam, hanem vonzodasnak. De baromi eros volt, es nem tortent persze semmi, mindazonaltal emberbol vagyunk, barkivel barmikor megeshet. A vonzalom eredetet es miertjet szerintem soha nem fogjak tudni megmagyarazni a kutatok hiaba probaljak ezer eve, hogy miert alakul ki pont adott illeto fele. De ez a jelenseg megis letezik. En persze most a testi vonzalomrol beszelek, mert persze az teljesen mas ha egy totalisan elhanyagolt feleseg erdeklodni kezd egy vele nagyon figyelmes ferfi irant, velem nem ez volt.

Velem a tipikusan meglattam es nem tudtam kiverni a fejembol kb. egy evig. Aztan masfele vitt az utunk szoval egyik naprol a masikra nem lattam tobbe, jobb is igy. Orulok hogy -bar ismetlem semmi nem tortent!- eltunt a latomezombol.

2017. jún. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
70%

Nekem most van egy ilyen vonzódásom. Pont ma egy hete találkoztam vele (a szóban forgó férfival) először egy baráti összejövetelen. A férjem és ez a férfi kollégák, pár hónapja kerültek szoros munkakapcsolatba. Most a férjem és a jelenlegi kollégái elhatározták, hogy bemutatják egymásnak a családjaikat (mindenki vitte a gyerkőceit is). Ahogy kiléptem a teraszra (ő már kint volt), találkozott a tekintetünk. És aznap este még rengetegszer. Olyan érzésem van, mintha ismerném őt, és az ő szemeiből is valami hasonlót olvastam ki.

Szeretem a férjem, próbálok nem foglalkozni ezzel az érzéssel, amikor eszembe jut, gyorsan elhessegetem. Normál esetben nem történhetne velem ilyen, ennek a férfinek valami különlegeset láttam a tekintetében.

2017. jún. 18. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
67%
Nem, de álmomban sokszor van ilyen
2017. jún. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
63%
Nem
2017. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
58%

Voltam.

És nem bántam meg egy percre sem. Viszony kerekedett belőle ,már vége. De gyönyörű emlék maradt!

2017. jún. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, nem derült ki? a férjeddel helyrerázodtatok vagy hogy alakult az életed?
2017. jún. 21. 14:06
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

Nekem volt, de csak plátói, és úgy gondolom viszonzott is volt, az is lehet, hogy jobban, mint az én részemről. Nem történt semmi, én igyekeztem nem kimutatni, de szerintem így is lejött neki. Viszont nem lépett ő sem semmit, mert tudta mi a helyzet.

Annak idején a férjemnek is meséltem róla, nem pont azonnal, ahogy megjelent ez a vonzalom, de nem tartottam titokban. Kiderült, hogy nála is volt már ilyen és ott sem történt semmi. Összességében ez valahogy meg is erősítette a kapcsolatunkat.

Úgy múlt el, hogy már egy éve nem láttam és nem hallottam róla, máshol dolgozom. Néha eszembe jut vajon megint előjönne e ha véletlenül valahol összefutnánk.. De az is lehet, hogy csak csodálkoznék magamon utólag...

2017. jún. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
55%
Nem
2017. júl. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!