Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért viselkedhet így az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedhet így az exférjem? (hosszú, lent részletezem)

Figyelt kérdés

Ő hagyott el, szeretője volt, miatta váltunk. Akkor egy ideig velem szemben elutasító volt (a közös gyerekek miatt szerettem volna vele normális kapcsolatot, hogy azt lássák, hogy apa és anya tud emberi kapcsolatban maradni, mégha elválnak is.) Aztán ez vaylahogy enyhült, viszonylag normálisan tudtunk kommunikálni.

Most nyáron viszont, kb azután, miután kiderült számára, hogy randizom, ismerkedek, azóta megint ellenséges, gyűlölködő, és (amit végképp nem értek) azóta szinte alig viszi a gyerekeket láthatásra. Volt olyan megjegyzése is, hogy ne hordjam fel a lakásomra a kanomat, miért nem máshol találkozunk...

Másoknál volt, hogy hasonlóan viselkedett az exférj? Ott mi volt az oka és mivel lehetett leállítani? Mit tegyek, hogy közvetett módon ne a gyerekeken bosszulja meg mindezt, akikkel szinte alig találkozik így?


2022. okt. 31. 07:29
 1/7 anonim ***** válasza:
76%

Én csak 29 vagyok és éppen most mentem férjhez de ha ilyen történne biztos hogy leülnék vele beszélni mert ez nem normális.. ő lép le csal meg most meg féltékenykedik ?? Mégis mit képzel az ilyen ember, de még az se érdekelne ha feltekeny de a gyerekeket miért is bünteti?

Biztos hogy megmondanam ha rám nincs is tekintettel akkor legalább a gyerekeket nézze bakker. Ők aztán tényleg nem tehetnek semmiről. De ahogy elnézem ez a férfi is egy nagy gyerek.

2022. okt. 31. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos semmit nem tehetsz. A féltékenység a legirracionálisabb emberi érzelmek egyike. Még ha férjhez mész az új párodhoz, akkor is ezt fogja folytatni. Csak azt ne tedd, hogy emiatt nem keresel új párt, mert igazából ő ezt szeretné. Állj ki magadért, s talán idővel belenyugszik, hogy nem maradsz egyedül.
2022. okt. 31. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Férfiak tipikusan így reagalnak ha a szerintük örökre a tulajdonukat képező nő másfelé nyit Jön a bunkozas meg a bikad a kanod

Hogy ő ment félre nyilvan nem számít Te attól maradj csak anya és szaradj el egyedül

Idő lesz míg megszokja Évek

Ne magyarazkodj neki mert nincs miért

Ha falhoz állítod fel lesz háborodva hogy kepzelodsz és ő nem változott meg te változtál meg Biztos a kapod miatt

Tapasztalat

Kitartást!

2022. okt. 31. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
*kanod miatt
2022. okt. 31. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
88%
Szóról szóra, ahogy a hármas mondja! Véletlenül se hagyd abba az ismerkedést, éld az életed, keresd meg a boldogságod. Ez a hiszti amit most ő csinál, nevetséges, én a helyedben ki is nevetném ha ilyennel jön, és megmondanám hogy szedje össze magát mert ez szánalmas, de magyarázkodni nincs értelme. Nem tartozol neki semmivel. Egyedüli közös témátok a gyerekek. A többihez nincs köze.
2022. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Raadasul, ha ismerkedsz, meg a gyereknek lehetosege is lesz egy normalisabb apakepet kialakitani az uj parod altal, meg ha nem is az igazi neki, de o lesz egy minta szamara.
2022. okt. 31. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk is így kezdődött...most ott tart a dolog hogy 3 éve nem kereste a gyerekét arra hivatkozva hogy a gyerek biztos jobban szereti a férjem. Amúgy ebben teljesen igaza volt, hogyne szeretné jobban ha a saját apja 3-4 havonta hajlandó volt elvinni és sz.rt a fejére...pedig volt hogy én vittem el hozzá az új nő lakására akivel lelépett mert arra hivatkozott hogy nem jó az autója. Persze kiderült hogy semmi baja nem volt a kocsinak akkor sem
2022. okt. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!