Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megosztod velem, hogy mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megosztod velem, hogy mivel tud kikészíteni a párod előző kapcsolatából származó gyereke?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 23:33
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
49%
Jó témáid vannak... javaslom, hogy próbálj pozitívabb dolgokkal foglalkozni, ne azon agyalogni, hogy ki mivel idegesít. Biztos jót tenne.
2010. szept. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
78%

Amikor nyilvánosan lealázza az apukát egy meghittnek induló karácsonyi családi ebédnél, hogy "hiányoznak a szülei" (10 éves gyerek)

Amikor kibontogatja az egész rokonság előtt az ajándékokat, elpakolja azokat a legnagyobb ajándékszatyorba és kijelenti, hogy jó, akkor ő most haza szeretne menni.

Egyet gondol és nem AKAR köszönni, mert csak úgy.

Vagy éppen leszarozza az ételt a megterített asztalon. És még sorolhatnám...

Ha nem tetszik valami, akkor "veszem a cipőmet és megyek haza"...

Innentől kezdve a lelkünket is kiköphetjük, nem lesz jobb.

2010. szept. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
88%
Lenyúlja a barátnőmet:)
2010. szept. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

Kedves első!Sokan szeretik kiadni magukból dühüket...engem például lecsitít,ha azt látom,az én helyzetem nem a legrosszabb,ugyanakkor képet is kapok,mire számíthatok még!


Kedves második!

A párod ezeket hogyan kezeli?Sejted a háttérben az anyuka ellenetek irányuló nevelését?

2010. szept. 28. 23:56
 5/25 A kérdező kommentje:
Lenyúlja a barátnődet???Kifejted?
2010. szept. 28. 23:57
 6/25 anonim ***** válasza:
75%

nem tud kikészíteni. intelligens ember megérti a gyerek helyzetét, és hogy mi miért csinál, még akkor is, ha egy kis pukkancsként viselkedik. aki olyan férfit választ, akinek már van gyereke, annak tudnia kell kezelni ezeket a helyzeteket, és el kell fogadnia.

mindig is a gyerek lesz az első, és ez így is van jól.

(az a legundorítóbb, mikor a nő e akarja vadítani az apát a gyerekétől, mert nem találja mg vele a közös hangot..)

2010. szept. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:

23.58!

Hogyan fogadható el,ha az ember az anya uszítását érzi a gyerkőcön?

2010. szept. 29. 00:00
 8/25 anonim ***** válasza:
58%
hogyan fogadható el? miért, te a gyereket hibáztatod az anyja uszítása miatt? épp így fogadható el. ha tudod kezelni, és különválasztani a gyereket az anyjától. a gyerek semmiről sem tehet. nem rajta kell elverni a port. természetes, hogy az neki szent írás, amit az anyja mond.
2010. szept. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
82%

Ezeket a helyzeteket nem lehet kezelni, ad 1 ott van a vérszerinti apuka, akinek a tiszteletet helyre kell rakatni a gyerekben. Az én gyerekem is megy láthatásra és TUD VISELKEDNI. Én voltam a második válaszadó.

ad 2 a gyerek közösségbe jár mondjuk az iskolába is, ha nem tud viselkedni, akkor egy idő után eltanácsolják

Ha hiába próbálsz példát mutatni és sajnos apuka is elég rosszul kezeli a helyzetet, tele van szeretetlenséggel a gyerek, hááát.

Az apukák nem tudnak mit kezdeni a helyzettel, mert részrehajlóak. Valahol természetes. De. Egy gyereknek be kell illeszkednie helyzete ellenére mindenhova, úgy iskolába, úgy egy kis közösségbe, ahol csak időnként 2 napokat, ünnepeket, nyaralást tölt.

Szeretettel fogadjuk, de düh a válasz.

Magatartászavar és viselkedészavar. Most vagy sajnáljuk, vagy segítjük, amit nem enged, vagy nem erőltetjük.

Egyik sem megoldás.

2010. szept. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
67%

csak azt ne csináld, amit már fentebb írtam, hogy megpróbálod a gyereket elvadítani az apjától. itt csak egy megoldás van, de csak az tudja kivitelezni, akinek van hozzá elég esze..

természetesen ellenségeskedik a gyerek, mert az anyja ezt nevelte belé, hogy "gonosz néni, apa miatta hagyott el minket". nem a gyereket kell utálni, meg hibáztatni, amiért ennek megfelelően viselkedik, hiszen ő ezt így tudja. évek keserves munkája a gyerekkel elfogadtatni magad! én már csak tudom. de mindig birkatürelem kell hozzá, és sok-sok megértés. úgymond meg kell szelidíteni. és akarni is, nem csak megtűrni a párod miatt.

így az évek alatt egyre barátságosabb és nyíltabb lesz a kapcsolatotok, és felnővén már át fogja látni a helyzetet, és még hálás is lesz, hogy nem vadítottad az apjától, és helyén kezelted a dolgokat.

2010. szept. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!