Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megosztod velem, hogy mivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megosztod velem, hogy mivel tud kikészíteni a párod előző kapcsolatából származó gyereke?

Figyelt kérdés
2010. szept. 28. 23:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
44%

Vadítáááás? Apukát megcsalta anyuka, tehát azzal a bácsival él, akivel anyuka lelépett apuka gyermekével.

Hát igen.

Az a baj, hogy rá hagytam mindent és türelmem révén alul maradtam.

De hogy sokszor még az apai nagymamáját is szembeköpné legszívesebben... és a mama nekem sír...

abban milyen türelmet lehet még gyakorolni? Ő azért csak kezdetektől ismeri...

A kérdező majd eldönti, hogy mi használható a válaszokból. Ne egymással foglalkozzunk, hanem a kérdéssel!

2010. szept. 29. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
73%
utcán,vendégségben,hivatalos helyen kijelenti h ez a szakadt r.ingyó nem az anyám,és h egy ilyen k.urva ne szólaljon inkább meg(11/L)
2010. szept. 29. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
79%

én az előző kapcsolatból származó "gyerek" vagyok.


nos, nevelőapámat a puszta létezésemmel és szellemi képességeimmel tudtam és tudom kikészíteni.

sajnos-nem sajnos, magasabb IQ-val áldott meg a sors egyedül, mint a két vér szerinti gyerekét összetéve, ezért ahol tud beszól nekem, próbál megalázni, stb.

egyedül az ő hibája, hogy ilyenek lettek a gyerekei, hiszen a lehetőség adott volt, hogy foglalkozzon velük, ő mégsem tette. hozzáteszem: a fickó egyetemi tanár, nem egy proli, csak az EQ-ja messze az átlag alatt van.

nem bírálom tovább, hiszen anyum szereti ezt az embert, de valahogy mégsem esik jól, ha a saját hülyesége miatt is engem próbál baxogatni...

2010. szept. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
98%

Nekem egy évig volt ilyen kapcsolatom egy kétgyermekes anyával, de mivel én nem tudtam azt megadni hármójuknak, mait illett volna és engem is nyomasztott a szitu, inkább kiléptem a kapcsolatból.

Engem azzal tudott felhúzni a kölyök, hogy állandóan toporzékolt, hisztizett és csak az "AKAROM" szót ismerte.

2010. szept. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
12 éve nevelem a párom gyerekeit. (az anyjuk elhagyta őket) A nagyobbikkal semmi gond, a kicsi folyamatosan "kóstolgat". Minden ebédnél kritizálja a főztömet, mindíg tud példát felhozni ki tud nálam jobban főzni. Folyamatosan "szidja" az anyámat, a nővérem gyerekeit. A közös gyerekeinket szekálja, megüti, nagyon csúnyán beszél velük, a nővérével még csúnyábban viselkedik. Nem tanul, nem segít, nem csinál semmit.Mi meg harcolunk érte. Nevelési tanácsadóba járunk, gyerek pszichológushoz stb. Sokszor úgy érzem, megkeseríti az életünket, de ő is a mi gyerekünk, nem ő kérte hogy megszülessen, és mi felelősségel tartozunk érte! Kitartás mindenkinek aki ilyen helyzetben van, és senki ne feledje mi vagyunk a felnőttek!
2010. szept. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
97%

8:18

Igen, teljesen igazad van! Mi vagyunk a felnőttek. De ennek sajnos manapság már semmi jelentősége. Semmi súlya! Itt a gond.

2010. szept. 29. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
100%
Én még csak most ismerkedem a helyzettel.Próbálok okos lenni.3 éves a kislány,elég ritkán tudjuk elhozni.Tudtok konkrét jó tanáccsal szolgálni?Akinek bejött úgy értem.
2010. szept. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Mi vagyunk a felnőttek, de nem vagyunk egyformák, és sajnos előre senki nem tudja megítélni hogy fogja tudni kezelni az ilyen helyzeteket, tehát belevág egy olyan kapcsolatba ahol már van gyerek. Aztán vagy sikerül kezelni az ilyen helyzeteket vagy nem. És sajnos a gyerek issza meg a levét. Sokszor én is úgy érzem hogy legszívesebben megfognám, megráznám és az arcába kiabálnám hogy az őrületbe kerget, fejezze be, de ránézek és eszembe jut milyen lehet azzal a tudattal felnőni hogy nem kell az anyjának, viszont a szeme láttára új családot alapított, és nem megrázom, hanem megölelem, és bízom benne, egyszer majd ő is kiegyensúlyozott, és boldog lesz.
2010. szept. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

-sose mondj semmi rosszat az anyjáról, bármi is a véleményed (kerüld a témát)

-ne "birtokold" az apját a jelenlétében, ha azt látja hogy egyfolytában puszilgatod, ölelgeted féltékeny lesz.

-légy következetes, sose enfegdj meg olyat amit csak azért engednél meg hogy elfogadjon, egyébként ütközik az elveiddel

-mindíg légy vele határozott, de kedves, türelmes

-tégy a kedvére (pl csinálj olyan kaját amit szeret) de ne ess abba a hibába hogy mindíg az legyen amit ő akar

-és ami a legfontosabb SZERESD!

2010. szept. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
97%

08:35!


És ha ezeken már túl vagyok, mégis szembe tudna köpni, nemcsak engem, az édesapját, a nagyszülőket is, pedig mégcsak 11 éves. Van valamilyen B terv?

2010. szept. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!