Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha egy friss válás és boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy friss válás és boldog új párkapcsolat mellett néha nagyon szomorú érzések lesznek úrrá rajtam amiatt, mert cserben hagytam a volt férjem ez normális?

Figyelt kérdés

Nem bánt velem szépen, oka volt a válásnak.

Folyton zűrös ügyei voltak amiknél én megmentőt kellett játszak.

Nagy árat fizettem, mert az egyik gyermek az édesapjával szeretne élni.



2022. dec. 1. 05:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Megszoktad, hogy vele vagy. Ez normális érzés sajnos. Ezért szokták javasolni a szakik is, hogy ha kilépsz vagy véget ér egy ilyen kapcsolat, akkor légy erős egy ideig, mert nagyon könnyen visszamegy az ember, mivel teljesen más vetületbe kerülnek az együtt töltött évek.

Élvezzd az új kapcsolatodat és örülj, hogy megszabadulátl attól, aki nem bánt veled szépen!

A gyerkőcök nem tudom mennyi idősek, de ez még alakulhat, hogy ki hol szeretne lenni.

Mindennek oka van! Ebben a rosszban is van jó, csak várd meg, amig az élet megmutatja mi az...


37/F

2022. dec. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én is így voltam. Én azért éreztem gyakran szomorúságot, mert együtt alapítottunk családot és azt hittük, együtt fogjuk felnevelni a gyerekünket.
2022. dec. 2. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!