Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy lehet ebből kimászni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ebből kimászni?

Figyelt kérdés

Férjem megcsal, mikor rájöttem, mondtam neki hogy válni akarok, azt mondta persze válhatunk de elveszi tőlem a lányomat.

Minek neki egy gyerek, amikor a haját sem tudja megfésülni. Nem tud főzni, soha nem fürdette. Egy szirupot nem tudott még odaadni mert annyira nem lát. Éjjel nem hallaná ha felsír, mert annyira süket.

Attól tartok hogy nem is a lányom kell neki hanem engem akar így itt tartani.



2022. dec. 14. 21:55
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk, hogy nem hiszed el, hogy egy kislányt egy félsüket, félvak bácsinak ítélnek az anyja helyett. Amúgy szerintem is troll vagy, ha azzal vagánykodsz, hogy elmászkálsz otthonról, hogy válni akarjon, mert, hacsak nem a gyerekkel mászkálász, csodálatos alapot adsz arra, hogy bizonyítsa, az együttélés alatt is elhanyagoltad a gyereket, hisz otthon se voltál 🤷🏼‍♀️Ha ilyen okosan folytatod, meg se kell erőltetnie magát, hogy elvegye.
2022. dec. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

Nem fogok otthon ülni.

Ő is ment.

Én is megyek, ez a minimum.

Egyébként sem azt nyújtja amire szükségem

Nem úgy működik hogy a Béla bácsika eljár ropni meg szeretőhöz, a 20 évvel fiatalabb Piri nénike meg otthon savanyodik be, hervad el, mert várja az urát. Vicc lenne. Gyerek?

Neki is volt gyereke amikor nem itthon volt éppen.

2022. dec. 15. 00:09
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak sima zsarolas. Amugyse vehetné el.

Csak be akart szólni vmit hogy elterelje a témát arrol hogy csal. De sikerult is neki:D

2022. dec. 15. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
A váláshoz nem kell az ő beleegyezése. Ne legyél nyámnyila, hanem határozottan lépj. Ha neki nem tetszik, így járt. Ez nem a te bajod. A gyereket meg nem fogják csak azért neki ítélni, mert ő éppen ezzel a fenyegetéssel érzi magát nyeregben veled szemben. Ne rinyálj itt, hanem lépj. Ha hagyod magad zsarolni, akkor nem lesz változás.
2022. dec. 15. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős a gyerek erre nem válaszoltál
2022. dec. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

valahogy el kell érnem hogy a férjem válni akarjon

Nem kell elérned. Válópert kell beadni.


Bezárat meg elveszi a gyereket. Aha. Az csak úgy megy.


Mennyi idős pici gyereke van a 60 éves férjednek, 5...???

2022. dec. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!