Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ebből hogyan lehet jól kimászn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebből hogyan lehet jól kimászni, ha meggondoltam magam?

Figyelt kérdés

Adott egy képzés ahol megismerkedtem egy nővel akivel a képzés elvégzését követően valószínűleg napi munka kapcsolatban leszünk évekig.

Ez a képzés bentlakásos és együtt járunk oda kocsival úgy hogy őt is viszem magammal. Az történt hogy elkezdett kialakulni valami közöttünk, és én nagyon egyértelműen kifejeztem neki hogy nyitott lennék felé kapcsolatra amire ő is nyitott lett. Még nem randiztunk de megbeszéltük hogy sort fogunk keríteni rá és a képzés keretein kívül is találkozunk.

Viszont én meggondoltam magam mert közben tudomásomra jutott hogy elég könnyű vérű a hölgy és már minimum egy de lehet több emberrel lefeküdt a képzés hetei alatt. És emiatt nekem már nem kellene kapcsolatra valahogy elmúlt a szikra, de nem akarom kész tények elé állítani hogy miért mivel kollegák leszünk és egyébként munkatársi, baráti kapcsolattal részemről semmi gond nem lenne, de ha közölném vele hogy miért hanyagolnám akkor utána feszültség lehetne köztünk, én nem akarok ítélkezni meg semmi mert nem az én dolgom ha nem vagyok vele. De viszont azt sem szeretném ha hülyének nézne és ne értené mi van velem vagy esetleg haragudna rám amiért meggondoltam magam. Tehát valami olyan megoldás kellene ami szavatolja hogy jóban maradunk és jó hangulatban tudunk a későbbiekben együtt dolgozni.


Erre szeretnék ötleteket.


2022. okt. 7. 22:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"tudomásomra jutott hogy elég könnyű vérű a hölgy"

Szavahihető a forrás vagy csak rosszindulatú pletyka?

2022. okt. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen szavahihető. Többen is megerősítették.
2022. okt. 7. 22:48
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne beszélj erről vele többet.

Ha majd fel hozza, akkor mond azt neki hogy most úgy érzed nem állsz készen egy kapcsolatra.

2022. okt. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Füllentenék. Alakulóban van valakivel valami (őelőtte kezdődött), nem szeretsz több vasat a tűzbe tartani.


Vagy: nem szeretnél "házinyúlra lőni", volt már kellemetlenséged abból, hogy kollégával randiztál, és miután vége lett, kellemetlen volt egymás társaságában dolgozni.


Sajnálom, nőként engem eléggé felcseszne, ha közölné velem a pasi, hogy bocs, ribinek érezlek az én ízlésemhez, de haverok lehetünk, ezt nem tudom, hogy lehetne diplomatikusan tálalni úgy, hogy megúszd a kegyes hazugságot. Szerintem sehogy.

2022. okt. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
37%
Nem értem, miért gond az, ha egy nő “könnyűvérű”. Nem voltatok eddig együtt, nem tartozik neked beszámolóval. Ezek szerint te teszetosza vagy, mások meg gyorsabbak voltak. Ki tudja, mi van a háttérben. Miért nem kérdezel rá a hölgytől?
2022. okt. 8. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Nem értem, miért gond az, ha egy nő “könnyűvérű”. Nem voltatok eddig együtt, nem tartozik neked beszámolóval. Ezek szerint te teszetosza vagy, mások meg gyorsabbak voltak. Ki tudja, mi van a háttérben. Miért nem kérdezel rá a hölgytől?"


Nem gond. Csak nekem így valamiért nem. Nem tudom meg magyarázni. Ha bennem van a hiba akkor sem.

2022. okt. 8. 09:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!