Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én válofélben vagyok a férjemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én válofélben vagyok a férjemmel de rövidesen el szeretnék költözni 5 gyermekemböl 4-el. Meg tehetem-e ezt a válás kimondása és gyermek elhejezés nélkül?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 14:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Ha a férjed is beleegyezik, akkor igen, egyébként nem, mert úgy gyerekrablásnak számitana. (Meg természetesen csak az országon belül költözhetsz a gyerekekkel, külföldre nem).

Az 5. gyerekkel mi lenne?

2010. okt. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
47%
Te is ahelyett hogy ennyi gyereket szültél, jártál volna iskolába! Az elhelyezés nem pontos j.
2010. okt. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
36%
Helyesírásból kiváló.
2010. okt. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
50%
Második és harmadik válaszolónak: szerintem nem a kérdező helyesírását kellene kritizálni, hisz ő nem nyelvtanleckéért jött ide! Nem beszélve arról, hogy mindkettőtök írásában felfedeztem egy-egy hibát...hm, bagoly mondja verébnek...
2010. okt. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Szia, bármit megtehetsz de mérlegelj előtte, addig nem tenném ki a lábam a közös házból amíg a bíróság nem dönt, ugyanis ha te elmégy, bizonyos jogi szabályok változnak a ház, lakás megosztás terén, nézz utána.
2010. okt. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Mi a terved az 5. gyerekkel?
2010. okt. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
4 gyerköcőt vinnél az ötből,aZt miért is nem vinnéd?
2010. okt. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
47%

14:38

Te nagyon okos lehetsz, ha egy kétszavas mondatban hibát találtál... Megosztanád velünk is, hogy a "helyesírásból kiváló" szavakban hol vétett hibát a harmadik válaszoló? Taníts minket, mester...

2010. okt. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
45%
Húúú 14.29-es, hogy te mekkora tapló vagy!!!!Én nem értem, ezt a mai tetves világot.Sírnak a mai nyugdíjasok, akik sokan vannak, mert régen nem volt abortusz, hogy nincs ki eltartsa őket, mivel manapság inkább elveteti egy nő a gyerekét, mert lassan hülyének nézik az embert ha egyáltalán szül gyereket.Mi lesz így a világból????A másik nagyon fontos számomra elítélendő beszólásod a helyesírásra vonatkozik.Az én férjem például iszonyú helytelenül és romdán tud írni(szija-jvel, meg hasonlók)ennek ellenére képzeld leérettségizett és egy olyan szakmát is megszerzett, aminek köszönhetően, ma egy jólmenő vállalkozónak számít 3 állandó alkalmazottal és van 2 tanulója is, akiket tanít.Ja és a legfontosabb, hogy nekünk is 3 gyermekünk van, amit néha tényleg úgy érzem, hogy szégyellnem kellene, mert 1-2 nyalka plázacica még a száját is elhúzza, hogy nem éppen egy felsőbbkategóriás kocsiból szállok ki, hanem egy 12 évesből.Az, hogy valaki megszüli azt a 4-5 gyereket-egyáltalán nem lebecsülendő, az pedig, hogy így alakult az élete, hogy aztán különmennek a férjével és egyedül neveli tovább azt a 4 gyereket, az meg külön elismerést érdemel részemről.Mert ő legalább mer és ezek szerint tud is lépni, mert van hová mennie(tehát nem egy nincstelen senki)Ő legalább nem azon siránkozik, hogy hogy tudná kiforgatni a férjét a közös családi vagyonból és kisemmizni a házból , csak azért mert szült 5 gyereket.Ő lép és inkább elmegy és előre néz, megpróbál boldog lenni a gyerekekkel apa nélkül, ha már az apával nem sikerült....
2010. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
54%
14 29 nek sajnos igaza van.
2010. okt. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!