Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Én válofélben vagyok a férjemm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én válofélben vagyok a férjemmel de rövidesen el szeretnék költözni 5 gyermekemböl 4-el. Meg tehetem-e ezt a válás kimondása és gyermek elhejezés nélkül?

Figyelt kérdés
2010. okt. 4. 14:11
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Mivel eddig az ügyvédem volt aki visszatartott az ingatlan elhagyásátol De most hogy minden eljáráshoz szükséges dokumentum a biroság birtokában van lényegtelen hogy az ingatlanban maradjak ugyanis ez elhuzodhat 10-évig is,mint a vállásunk is még 2-3 évig.A gyerekek böl 19,13,11,és 9 évesek már tudják mit szeretnének és velem jönnének .Egyedül a 14 éves maradna apával,akinek fel lett ajálva hogy lemond a gyerekekröl nem kell gyerektartást fizetnie,a házrol meg lemondok ami kb mostani értéke 16-17 millió.De köszöni nem kér ebböl sem !Ja és hogy 5 klassz gyerekem van attol még nem vagyunk romák csak én nem voltam képes az abortuszra mig mások igen.Eltartani meg az én feladatom nem másnak hogy ezt hány másod állással oldom meg az megintcsak az én dolgom.
2010. okt. 5. 09:30
 22/26 anonim ***** válasza:

Igen, igen, igen.Tudtam, hogy nem vagy roma!Én írtam, hogy te legalább előre nézel.A ma reggeli 07.21-esre szeretnék még annyit reagálni, hogy a te adódból nem pont a családi pőtlékot fizetik, annál inkább a mostani nyugdíjasok nyugdíját(ez egy kis államháztartási lecke)és pont ezért ne szólj meg senkit aki szül 5 gyereket és ne is aluliskolázottságozz le senkit aki sokgyerekes, hanem tiszteld őket, mert bizony az ő gyerekeik által befizetett adóból fogod majd egyszer te is kapni a nyugdíjad!És légyszíves nézzél szét a mai világban, hogy mennyire kevés gyerek születik ma pl. itt magyarországon.

A pénzről meg csak annyit, hogy miért csak a gazdagok vállalhatnak gyereket?Aki gazdag, az is pár nap alatt szegény lehet és akkor kezdje el szégyellni magát, hogy kár volt megszülni azt az 5 gyereket?Nyissátok már ki a szemetek és olvassatok a sorok között is.Mint már azt korábban megírtam íme egy nő, aki megpróbálja a lehetetlent:4 gyerekkel házat férjet mindent hátra hagyva új életet kezd és nem siránkozik, nem a férjét kergeti el és semmizi ki(pedig megtehetné akár távoltartást is kérve)hanem előre néz és bízik egy jobb sorsban.És igenis én nagyon tisztelem azért mert nem ment abortuszra.

2010. okt. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
14:04 - Mivel szép lassan átállunk magánnyugdíjpénztári rendszerre (aminek a havi befizetése jóval magasabb, mint az állami - a magán 8-10%, az állami csak 1,5%), ezért nincs értelme arról papolnod, hogy a mostani fiatal dolgozó generációt a mostani gyerekek fogják nyugdíjasként eltartani, mert nem úgy lesz, én már a magánnyugdíjrendszerben kezdtem dolgozni, nekem államim valószínűleg már nem lesz, vagy csak nagyon minimális, a magánból lesz a többi pénzem és a nyugdíjam nagyobbik része, attól a pénzintézettől, ahova befizettem, én a pénzintézettel kötöttem szerződést, nem az állammal. Szóval abba lehet hagyni a nyugdíj témát, ez már nem sokáig lesz így.
2010. okt. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Kérdező, köszönöm, hogy írtál, így már kicsit átláthatóbb a kérdés, és kitartást. És jó, hogy így álltál a gyerkőchöz, aki most másképp döntött, így látja, hogy nem vagy vele erőszakos, szabadon dönthet, és ha akar, veled is lehet, ha akar, az apjával is. Ez egy fontos szempontja a kérdésednek, már csak abból a tekintetből is, hogy itt is olvastam már válófélben lévő szülők gyerekének kérdését, hogy "dönthetek-e kivel akarok lenni" vagy "a másik szülőmmel akarok maradni, nem azzal, akihez odaítélnek" és hasonlók, és ilyenekből vannak konfliktusok, amik megviselhetik a gyereket, te ezt kikerülted, nagyon szépen.

A lakáskérdés necces dolog jogilag, de ha menekülni kell, menekülni kell, én megkérdeznék egy jogászt, van egy on-line jogi fórum, ott ingyen is lehet kérdezni, és szakemberek válaszolnak, többen, mint pl. itt, és hasznosabb tanácsokat is kapsz.


Apuka hogyhogy kést ragadott? Drogozik vagy iszik vagy mi?

2010. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
14.46-os nézz már utána a dolgoknak, téged rohadtul megvezettek!Amit te most befizetsz magánnyugdíjat, számold már ki, hogy meddig fogsz abból megélni nyugdíjas korodban.Amit te most befizetsz pénzt, nem azt fogod kamatostul visszakapni!Ez nem egy bankbetét!Akik most pl 80 évesek és kapnak 90.000.-Ft nyugdíjat, azok 20 éve amikor nyugdíjba mentek nem százezreket kerestek havonta.Gondolkozz!És igenis te is úgy fogsz nyugdíjat kapni, ha lesz elég fiatal, aki dolgozik és adót fizet, akkor te sem fogsz éhen halni.Egyébként mire oda jutsz a magánnyugdíjpénztári befizetésedből a rezsidre sem fogja jutni havonta, nemhogy megélhetésre.Már most bomlasztják lefele a kamatokat és ezidáig mindenki bukott az ügyön, azaz kevesebbet kapna ma, mint amit eddig befizetett, mert a magánnyugdíjpénztárak természetesen levonták a saját kezelési költségüket...stb...De inkább nem részletezem, hisz te úgyis jobban tudod, csak aztán ne csodálkozz!!!
2010. okt. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
15:08 - Én amíg nem leszek magatehetetlen, nem leszek nyugdíjas a szó klasszikus értelmében. De ez már nem a kérdéshez tartozik. Az viszont tény és való, hogy emelik a nyugdíjkorhatárt, hogy az állami nyugdíj valami töredék nyúlfarok, mire én annyi idős leszek, még annyi se lesz, mint most, de én nem is akarok nyugdíjas lenni, és amit csinálni fogok, ott nem is kell, hogy nyugdíjas legyek (és nyugi, nem az akkori fiataloktól fogom elvenni a munkát).
2010. okt. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!