Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi van akkor ha a ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a ferjem beadja a valopert de en nem vagyok hajlando valni se kikoltozni?

Figyelt kérdés
A lakas amelyben elunk az ove , van egy 8 hos kislanyunk, egy eve vagyunk hazasok.
2010. okt. 6. 11:29
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
92%
Akkor a bíróság elválaszt úgy, hogy te nem voltál hajlandó válni, max eggyel több tárgyalás lesz. A férjed lakásához meg semmi közöd, el kell hagynod. Amúgy miért nem akarsz elköltözni?
2010. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
92%
Ha az övé a lakás, akkor neked onnan menned kell.Ha nem, akkor kényszerkijelent.Akkor is elválasztanak, ha te nem akarsz válni, csak egy kicsit hosszadalmas.Majd fizeti a gyerektartást, és ennyit profitáltál.
2010. okt. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
100%
Ez esetben is el fogtok válni, de hosszabb idő. A lakásból ki tehet, egy végzés kell csak hozzá. Nehéz kivitelezni, mert gyerekről van szó. Hidd el egy jó ügyvéd még ezt is elintézi. Ez esetben nem a kicsit fogják nézni, hanem a jogszabályokat. Ha makacsul fogsz ragaszkodni a maradáshoz, mert pl nincs hová menned, ergo anyagiak miatt, akkor igen rossz színben fogsz látszania bíróság előtt. Próbáld megoldani másképp.
2010. okt. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
100%
Igy is elválásztanak,legfeljebb hosszab lesz az ügy,de ha férjed annyira el akar válni képes és elköltözik.De igazából az az ő háza nem a tiéd,ezzel nem fogod tudni magad mellett tartani,ha ő nem akar téged.
2010. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy a férjnek ítélik a gyereket. Nem ismerjük az előzményeket, hogy miért akar válni.
2010. okt. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim válasza:
80%
Szia, valóban igaz, hogy, ha nem kívánsz elválni, akkor is elválaszt a bíróság, csak hosszadalmasabb lesz a per. Mivel van pici gyereketek, nem egyértelmű, hogy neked kell elhagyni a lakást, még akkor sem, ha nem a tiéd. A bíróság mindig a gyerek érdekeit nézi. Ha nálad marad a gyerek, akkor nem fogják kirakni (és téged sem). Pl. megosztják az ingatlan használatát. Az sem egyértelmű,hogy a férjedé a lakás. Létezik házassági vagyonközösség is. Nem az számít, hogy kinek a nevén van, hanem, hogy külön-, vagy közös vagyonba tartozik e. (Pl. a férjed külön vagyona, ha ő vette egyedül, és a házasság előtt is meg vol már neki). Javaslom, hogy keress fel egy ügyvédet, elmond mindent részletesen. M.
2010. okt. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
0%
Ha van közös gyerek nem tehetnek ki! Én is elváltam és mivel közös gyermekünk született de a férjem tulajdona volt a lakás, házasság előtti vagyona..így én kértem a közös lakáshasználatot és meg is kaptuk a gyerekkel!! Ő meg mérgében elköltözött, ez van.
2010. okt. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim válasza:
47%
11:39-es vagyok. Ne költözz el, mert a bíróság úgy veszi akkor, hogy lemondtál a lakáselhagyásának ellenértékéről! M.
2010. okt. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
74%
Szép kis nők vannak, mondhatom. Gyorsan szülünk egy gyereket, elválunk, a pasit meg kiforgatjuk mindenből, amiért évekig gürizett. Klassz recept. 11.39-es, te tudsz tükörbe nézni ezek után? Remélem, a férjed hamarosan visszakap mindent. El lehet menni dolgozni, és ebből fizetni egy albérletet. Én is nő vagyok, két pici gyerekkel váltam anno, de meg sem fordult a fejemben, hogy meglopjam a volt férjem, csak azért, mert vége lett a házasságunknak.
2010. okt. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim válasza:
51%
Én nem váltam el, ügyvéd vagyok, és a kérdésre válaszoltam :)) M.
2010. okt. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!