Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi van akkor ha a ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a ferjem beadja a valopert de en nem vagyok hajlando valni se kikoltozni?

Figyelt kérdés
A lakas amelyben elunk az ove , van egy 8 hos kislanyunk, egy eve vagyunk hazasok.
2010. okt. 6. 11:29
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
85%
Az ilyenek nem oknélkül szülnek...
2010. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
68%
Nem te, M. :) A másik 11.39-es.
2010. okt. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
38%
11.39 vagyok, ne ítélkezz hisz nem tudod a történet hátterét. 7 évig éltünk együtt, nagy szerelemben, sosem volt vita, mindent megbeszéltünk, minta apa volt stb..de egyik nap azt mondta el akar válni mert szerelmes lett egy férfiba!!!!Nem nőbe!!! Mondtam neki én nem adom be a válást, a gyereknek apa kell!! Azt mondta sajnálja, apja marad a gyereknek de nem tud tovább így élni. Kérte hagy élje az életét és költözzünk el, nem költöztem sehova, ha anno felvállalja a másságát akkor nincs ez a helyzet, nem szülök neki és én is boldogan élhettem volna.
2010. okt. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
100%
De a lakás akkor is az övé, nem a tiéd, hiába bitorlod.
2010. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
100%
Maradhatsz ott ameddig lehet, de mivel az Ő lakása azt csinálhat benne amit akar, ergo vihet fel nőket, bulizhat éjszaka stb.ez nem biztos, hogy jó lesz a picinek.
2010. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
23%
Ki mondta, hogy nem az övé??? A kérdésre válaszoltam, hogy megkaphatja mivel van közös gyerek! Képzeld én is gyüjtöm a pénzt és egy év még kb és tudok venni magunknak lakást és visszakapja!!! De ha akkor kiköltözök akkor albérlet mellett nem tudtam volna gyűjteni, nem csak magamért vagyok felelős hanem a gyermekemért is. Téma részemről off.
2010. okt. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
70%
11:52 nem is lehet csodálni, hogy elhagyott a férjed, jó bunkó agresszív nő vagy és ezek szerint számító is!
2010. okt. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
52%
11.52 te miről beszélsz?? Én vagyok agresszív és bunkó?? Ő csalt meg férfiakkal engem nem én őt!! Kíváncsi lennék a helyembe te mit tettél volna egy gyerekkel ..kiköltöztél volna?? Nem hinném, elbaxta az életünket mert nem volt őszinte !!
2010. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
73%
Majd elköltözöl a gyerekkel mikor minden este ott lesz a szerelme,te meg a gyerekkel nézheted hogy ő neki mindegy hogy ti ott vagyok vagy sem,mert számára jelentéktelen vagy,tapasztalat...Amúgy egy év után nem kell házasság meg gyerek,ismerkdeni kell élni,szórakozni alapzni a jövöt,nem beleugrani az esküvőbe és lebabázni,mert azzal férfit nem fogsz meg csak elüldözöl,nem oknélkül akar válni a férjed lehet ő nem kart mág gyereket...Te meg szültél neki egy terhet,és menekülne előletek.
2010. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim válasza:
56%
Érdekpina vagy, fujj!
2010. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!