Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi van akkor ha a ferjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van akkor ha a ferjem beadja a valopert de en nem vagyok hajlando valni se kikoltozni?

Figyelt kérdés
A lakas amelyben elunk az ove , van egy 8 hos kislanyunk, egy eve vagyunk hazasok.
2010. okt. 6. 11:29
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
100%
Elválnod se kell, a férjed bármikor kidobhat a lakásából.
2010. okt. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
64%
Szegény pasi,ilyen piócával lett megáldva.
2010. okt. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 A kérdező kommentje:
A ferjem egy hulye szerb, a szerbek gyilkos hajlamuak amit mar 1000x bebizonyitottak.Ez a legkevesebb amit megerdemelnek!
2010. okt. 6. 16:28
 44/54 anonim ***** válasza:
57%
Hülye szerbhez miért is mentél hozzá ha tudtad,hogy hülye miért szültél neki?Talán pénzért?Megérdemelnék mit? Még neked van pofád ugatni,te csicska,nem elég hogy lekölykeztetél pénzért a gyerek meg eszköznek tekinted érdekes a 8 hós piciről semmit nem irsz hogy- hogy van szeretd te egyáltalán?
2010. okt. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 A kérdező kommentje:

" hogy van szeretd te egyáltalán?

" ez mit jelent?

2010. okt. 6. 16:45
 46/54 anonim ***** válasza:
65%
nem tudsz magyarul a 8 hós baba hogy van egy szó se irsz róla,szereted vagy csak eszköz szegény,azt hitted apósod vagyohához a babán keresztül visz az út.
2010. okt. 6. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
47%

"hulye szerb, a szerbek gyilkos hajlamuak"


Hát szebb világlenne nélküled az biztos, és ezzek útán sajnálni se tudnálak egy kicsit se, hogy ha az apos elintézné helyeted a vállást.

2010. okt. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
64%

Te viszont egy roppant okos fehérnép lehetsz, ha azt hitted, ha beházasodsz egy gazdag szerb családba, szülsz egy gyereket, azzal már meg tudod szerezni a vagyonukat? Úgy képzelted, hogy Te majd közben jól át is vered őket a saját kis bankszámlás manővereiddel?


Adnék egy tanácsot. Tartóstejet már ne vegyél, ha amúgy is gyilkos hajlamúaknak tartod őket.

2010. okt. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 A kérdező kommentje:
Perfekt beszelek magyarul ,az IQ 148-as es tagja vagyok a MENSA-nak.Imadom a gyermekem, o az eletem ertelme termeszetesen, sokan felreertik a helyzetem pedig higgyetek el hogy egy nonek joga van minden ezkozt bevetni a boldogulasa erdekeben mert eleve hatranyos helyzetben van es ez az onzo ferficentrikus vilag a ferfiaknak lett megalkotva, a no meg csak szolgaljon amig bele nem rokkan!
2010. okt. 6. 16:57
 50/54 anonim ***** válasza:

Utana olvastam a szerb maffianak, mivel nem vagyok jartas a temaban. A szo, amit a legtobb helyen lattam es a szerb maffiahoz kotheto: bergyilkossag.

Nezzuk a jo oldalat: a gyereknek jo apja lesz, es a gazdag nagypapija biztos mindig penzelni fogja.

Apai szeretet, nagyapai pezbeli tamogatas.

Ezzel szemben te mit is adsz neki? mert peldat azt nem mutatsz...


On: elvalaszt a birosag, neked meg semmibvel nem lesz tobb, mint eredetileg, mivel csak akkor jarna, ha a ferjed neven lenne. De mivel szuloke, ezert semmi kozod hozza.

Ah, szep az elet, ugye?(:

2010. okt. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!