Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Itt miért írják majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért írják majdnem minden kérdés alá hogy "lapát, kuka, válj el"!?? Ez a fétisük? incelek, macskás nők állnak mögötte?

Figyelt kérdés
2023. márc. 23. 10:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%
Nem, nem macskás nők, inkább olyanok, akik sosem éltek komoly párkapcsolatban, olyanban főleg nem ahol gyerek, közös otthon, közös anyagi javak kötik össze a párt.
2023. márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
88%
Vagy olyanok, akik nem értik, két ilyen különböző ember hogy élhet együtt, ha kommunikálni sem tudnak/mernek.
2023. márc. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

Ide általában az ír ki párkapcsolati problémában kérdést, akinek már menthetetlen a kapcsolata, sok esetben a lehetőséget is végigzongorázták. Vagy eleve össze se kellett volna jönniük, de erőltetik.

Van olyan, amikor az a legjobb tanács, hogy váljanak el vagy szakítsanak. De ahol a dolog menthető, én inkább azt látom, hogy mindenki a javításhoz ad tanácsokat.

2023. márc. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
72%
Én szoktam ilyet írni, ha indokoltnak tartom, és de igen, egy évtizede élek komoly kapcsolatban. Pont azért szoktam ezt írni, mert van annyi közöm az élethez, hogy tudom, hogy amit leírnak, az semmilyen szinten nem fér bele egy egészséges kapcsolatba.
2023. márc. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
35%
Csak a selejt férfiak rettegnek attól, hogy a nők könnyedén lapátra teszik őket, mert selejtek. Szerencsére itt a nők támogatóak egymással én azt tapasztalom. Ez a szerencsétleneknek nem tetszik. Hajrá csajok, kukázzátok a szemetet ahogy kell!
2023. márc. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
93%
Mert ahol alapvető problémák vannak, azt a "kapcsolatot" tök felesleges "megmenteni". Ezzel csak belekényszerítünk két embert egy olyan kapcsolatba, ami legalább egyiküknek biztos, hogy nem jó, de talán egyiküknek sem.
2023. márc. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%
Akik ide írnak, vagy nem tudnak kommunikálni, vagy már túl vannak rajta, és a másik nem hajlandó a problémával szembenézni. Egy másik ember akaratát nem lehet befolyásolni.
2023. márc. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
85%

pedig tényleg megfigyelhető, hogy egészen csipcsup problémáknál is van legalább egy-két "kukázd" jellegű komment

és igen, akik egész nap itt lógnak, azok többnyire nem a legtutibb arcok

2023. márc. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
88%

Azért igen-igen sok kérdésnél jogos ez a "lapát, kuka" dolog. Legalábbis amikor a kérdés olyasmiről szól, hogy a másik fél megcsalta, megütötte, vallási különbségeik vannak, uralkodik valamelyikükön a saját családja, pénzügyi viták, csak a szex működik és semmi más nem, csak a szex nem működik, szinte semmi közös témájuk nincs, alig beszélgetnek, csak vitatkoznak.


Ilyen esetekben mit kellene mondani? Elcincogni valami szépen csengő közhelyet? "Oké, hogy nyolc másik nővel/férfivel megcsalt, megpofozott, szidta anyád, az apja irányítja, eljátékgépezte a pénzed, meglopott, tárgyiasít, csicskáztat, elnyom, de semmi baj, beszéljétek meg!"


Eh!

2023. márc. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%

Leginkább a társkeresési ranglétra legalján lévő egyedek, leginkább a feltétel nélküli szeretetben, meg egyéb súlyos traumán átesett emberkék adják itt a tuti tippeket.

Lásd:

"Csak a selejt férfiak rettegnek attól, hogy a nők könnyedén lapátra teszik őket, mert selejtek. Szerencsére itt a nők támogatóak egymással én azt tapasztalom. Ez a szerencsétleneknek nem tetszik. Hajrá csajok, kukázzátok a szemetet ahogy kell!"

2023. márc. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!