Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Itt miért írják majdnem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Itt miért írják majdnem minden kérdés alá hogy "lapát, kuka, válj el"!?? Ez a fétisük? incelek, macskás nők állnak mögötte?

Figyelt kérdés
2023. márc. 23. 10:48
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Értem, hogy jó szándék vezérel, meg mindenki csupaszív ember, de egyes kommentelők stílusa tényleg kritikán aluli, mint egy pszichiátriai kezelés alatt álló írná, egyáltalán nem kiegyensúlyozott emberre vall.
2023. márc. 23. 13:37
 22/25 anonim ***** válasza:

Én őszinte leszek, engem rendesen felhúz olykor, hogy valaki olyan buta, mint például ez a csaj:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

(Az első válasz az enyém.)


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


(Szerinted ilyen nőnek mit írjanak vissza, amikor rosszindulatú?Legyenek kedvesek vele továbbra is?Hát nem voltam én sem aranyos hozzá miután betegséget kívánt nekünk.)

2023. márc. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
28%
Nem, csak az itteni kérdésekből tökéletesen kiderül, hogy ezek az emberek rohadtul alkalmatlanok a párkapcsolatra, ennyi.
2023. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Általában sokan nem tudnak megoldást találni a problémájukra, nem szeretnek/nem tudnak küzdeni, így ez a legegyszerűbb megoldás.
2023. márc. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
47%

Egy nőnek érdeke lenne hogy ne feküdjön össze túl korán a férfival. A férfiak nagyon hajlamosak gyorsan tullépni a "könnyen" megkapható nőkön.

Az a kuka-lapát dolog ha túl korán állnak össze, nem a férfi vagy a nő külön külön kuka, hanem hogy azt gondolják az az ismeretség utja ha gyorsabban összefekszenek, hát nagyon nem.


Mert a vágy nem elég az az elég ha hosszútávra épitkezel. Egy férfinak az a dolga jöjjön mint egy mozdony, a nőnek pedig az, hogy kiválassza hová tereli a férfi dinamikáját, melyik vágányra.


A szűlöi mintákat figyeld mit hoz a nő magával mit a férfi, ezek a különbségek sokszor veszekedéssé fajulnak az együttlét során.

2023. márc. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!