Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » "Kidobottak": Sok éves párkapc...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kidobottak": Sok éves párkapcsolat után mennyi idővel lett jobb?

Figyelt kérdés

10 éve éltünk együtt, most szakítottunk a párommal (férfi vagyok), ő már továbblépett, van párja, sőt mind kiderült meg is csalt már egy ideje.

Csalódtam benne, így ő már nem is hiányzik, de a régi énjét azért még nagyon hiányolom...

Napközben elvagyok, elfoglalom magam, meg a barátok is foglalkoznak velem, de az éjszakák pokoliak, meg nagy meglepetésemre a reggelek. Nagyon rossz úgy kelni, hogy az ágy fele hideg és üres. Én maradtam a közös otthonunkban egyébként.

Pár hetes a sztori, gondolom idővel biztos jobb lesz, de ez pokoli.



2023. ápr. 6. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete szakítottatok és neki máris van új párja? Vagy a szeretőjével lépett le?

Jobb lesz idővel, nyilván.

2023. ápr. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nekem csak egy fél éves volt a kapcsolat.

De így is elég szar.

Lassan 2 hónapja lett vége.

Már sokkal jobb bár hullámzó ez a dolog.

Mostanában már csak napi 20x nézem meg a Fcaebook oldalát. :-)

2023. ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1: a szeretővel lépett le, bingo.

2: én most se nézegetem az oldalát. :) Azt csinál amit akar, kiábrándultam belőle, tényleg. A mostani énje nem érdekel, csak az űr szar amit a régi énje hagyott hátra. Meg a sok emlék ami itt maradt a lakásban utána, utánunk.

2023. ápr. 6. 15:03
 4/7 anonim ***** válasza:
81%

Akkor csajozz!

Addig sem gondolsz rá.

Még ha nem is lesz belőle semmi akció de addig is amíg más lánnyal beszélgetsz sem gondolsz rá.

2023. ápr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező


Én is nemrég jöttem ki egy 10 éves kapcsolatból. Nálunk nem volt megcsalás, egyszerűen lejárt a "szavatosságunk". Épp ma van 3 hónapja, hogy szakítottunk, de csak 1 hónapja költöztünk külön. Én csak akkor fogtam fel, hogy vége, amikor elköltöztem. Ő már januárban megkezdte az érzelmi leválást. Pokoli nehéz nélküle. Szeretem, de ő legfeljebb barátként tud csak rám tekinteni. Megmondta nekem, hogy ő már továbblépett és elmúltak az érzelmei. Ráadásul már egy ideje tinderezik is és randikat szervezget.

2023. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor nem ő hiányzik, hanem a szerelem. Egy társ jelenléte. De nem vagy kapcsolatfüggő?
2023. ápr. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minden nappal könnyebb lessz.Nehéz megszokni a magányt.Ennek is lessz jó oldala többet tudsz magadra figyelni magaddal foglalkozni.

Most a legfontosabb gyógyulj meg hogy egy ép lélekkel tudj tovább lépni.Mert most nem kell társ sem barátnő idő kell míg megbízól valakiben.Senki nem érdemli hogy ártatlanul egy másik nő bűneiért bünhödjőn.

2023. okt. 30. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!