Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lányok, hölgyek: Mi az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek: Mi az első ami eszedbe jut arról, ha megtudod, hogy valaki 35 éves és elvált?

Figyelt kérdés
Nyilván a kérdés megítélése ezer dologtól függ az adott személy kapcsán egyénileg, de mi a legelső benyomásod, mi az ami először eszedbe jut, ha megtudod, hogy egy férfi 35 éves és elvált?

2023. ápr. 10. 12:33
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Manapság olyan gyakori, hogy nincs előítéletem
2023. ápr. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon házasodott, de rájött, hogy korai volt, másra vágyik.
2023. ápr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
2-es: kidobták az illetőt. :)))
2023. ápr. 10. 12:36
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
Első körben az, hogy öreg hozzám. Ha 10 évvel idősebb lennék, akkor nem lenn gond.
2023. ápr. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha mi kompatibilisek vagyunk egymással, akkor teljesen mindegy.
2023. ápr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Az jutna eszembe, hogy nyilván oka volt a válásnak, amire később finomabban rákérdeznék. Ha számomra elfogadható oka volt, akkor semmit nem számítana, hogy volt már egyszer házas.
2023. ápr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

Őszinte leszek, én marha nagy red flag-nek élem meg ezt. Ameddig párkapcsolatban voltam úgy gondoltam, hogy egy férfi 30 felett, de még 40 alatt van igazán a "csúcson" ideális esetben. Általánosítok, de ilyenkorra azért a személyiség kiforr a legtöbb esetben, van már egzisztencia, így az apró részletek nem viszik el a fókuszt és igazán jó party egy rendben lévő 30-as pasi.

Most viszont azt érzem, hogy ott villog a billog a homlokomon és egyelőre elképzelhetetlennek tartom, hogy 15 év után hogyan fogok újra elkezdeni randizni.

Pedig a kapcsolatteremtés másokkal sose volt gond, ha új társaságba kerültem, de most így egyedül, hogy "élesben" megy a dolog elképesztően nyomaszt.

2023. ápr. 10. 12:49
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmi. Mert ismertem elég sok hasonló korban elvált embert, és látom, mennyire különböző okai vannak a válásnak. Max. az fordul meg a fejemben, hogy egyszer rosszul választott, hibázni meg emberi dolog.
2023. ápr. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

35 évesen vált el a jelenlegi férjem az első feleségétől és 39 volt mikor talakoztunk. Nyilván érdekelt a története, de nekem még egy hosszú, házasság nélküli kapcsolatom volt. Csak egy papír miatt kellett volna neki szarul éreznie magát?


Magadat bélyegzed meg, a saját önbizalmadat csorbítod ha így tekintesz magadra, ahogy írod

2023. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmi.
2023. ápr. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!