Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lányok, hölgyek: Mi az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek: Mi az első ami eszedbe jut arról, ha megtudod, hogy valaki 35 éves és elvált?

Figyelt kérdés
Nyilván a kérdés megítélése ezer dologtól függ az adott személy kapcsán egyénileg, de mi a legelső benyomásod, mi az ami először eszedbe jut, ha megtudod, hogy egy férfi 35 éves és elvált?

2023. ápr. 10. 12:33
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%

🤷‍♀️ Nem jött neki össze.


Tehát semmi különös.

2023. ápr. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
89%

Nemrég váltam el, sőt, egyedül nevelem a kisfiamat, de engem például egyáltalán nem érdekel, hogy lesz-e párom valaha...illetve az sem, mit gondolnak rólam 🤷‍♀️😃



N/32

2023. ápr. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekelne.
2023. ápr. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.Annyi, mint, hogy szőke a haja vagy barna.
2023. ápr. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%
A mai világban már nem lepődnék meg és nem lennék előítéletes.Ha mi passzolunk akkor nem zavaró tényező a válás.
2023. ápr. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
87%

35 eves volt a parom amikor megismerkedtunk. Most 38, es jovoheten osszehazasodunk.

Neki 6 evig tartott a kapcsolata, ebbol 3 ev volt a hazassag. Nekem pedig volt papir nelkuli 5 eves kapcsolatom meg joval elotte. Manapsag nem kell meglepodni egy valason, en inkabb azon szoktam meglepodni, mikor nyilt titok hogy szar egy adott par hazassaga, megis bennemaradnak es mutatjak a kirakatot.

2023. ápr. 11. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
34%

Az hogy ki vagy ehezve az uj feszes PIN*#@ra. Es hogy barmilyen felelossegvallalas nelkul kb 3 honap ismerkedes utan..siman kepes volnal betenni.


Ki a f.t erdekel hogy elvaltal,ha nincs 3 gyereked. A noket AZ erdekli hogy az uj not IS igenis vedd felesegul. Es ne menj a "mar voltam hazas" dumaval mert akkor a PIN**@ t is cseszheted.


Kit erdekel hogy elvaltal. Senkit. Az az erdekes hogy elvedd az uj not. Es ne vedd el az onbizalmat.


Meg ne rinyalj az ex feleseged miatt mert akkor az uj no baromira nem marad melletted.

2023. ápr. 12. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
50%

#27 voltam. Nem volt ilyen szituban. Mielott valaki nekemjon h en amiatt vagyok feszult xD nem. Mivel nem voltam ilyen helyzetben!!


En azt irtam le duhosen amit lattam magam korul hasonlo szituban. Kerdezo. Remelem segitettem !

2023. ápr. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Semmit nem gondolnék. Az élet sokszor nem úgy alakul, ahogy akarjuk.
2023. ápr. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%

Én azt gondolnám, hogy a tény, hogy valaha is megházasodott, azt mutatja, hogy normális, kötődni vágyó, érett férfi, nem pedig az a klasszikus nagy gyerek, aki ódzkodik a döntésektől. Szóval az a férfi, aki elvesz egy nőt, az már valamelyest okés a szememben. A válás nem red flag, nem mindenkinek van szerencséje a házasságával.

Én inkább attól tartanék, hogy a válás alatt túlságosan sérült. Esetleg csalódott az egész életben, a nőkben, a szerelemben, a házasságban, stb. De ha megőrizte a mentális egészségét és nyitottságát, akkor egy főnyeremény is lehet.

2023. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!