Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hölgyek nálatok mik az elváràs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek nálatok mik az elváràsok egy 35 éves pasitól?

Figyelt kérdés
Ha nincs saját lakása, autója tényleg, jobb ha a nők közelébe se megy?
2021. szept. 17. 10:40
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/74 anonim ***** válasza:
86%
nem kell sajat lakas meg auto, de az a minimum, hogy anyucitol kulon eljen, lehetoleg egyedul es kepes legyen onmagat ellatni, fenntartani minden szempontbol (ugy anyagilag, mint pl. fozes, takaritas teren). ez az alap, innentol kezdve nekem tokmindegy, hogy egy pici, de rendes alberletben el, falun egy kertes hazban vagy sajat lakasban valahol a belvarosban.. a lenyeg, hogy fuggetlen legyen.
2021. szept. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/74 A kérdező kommentje:
Köszi neked.
2021. szept. 17. 10:45
 3/74 anonim ***** válasza:
26%

Ha kortársaknál próbálkozik, akkor nyilván ezek mondhatni alap dolgok, ott lehet kicsit csalni, hogy pályakezdőkkel kell, akik maguk sem gazdagok! pl. egy 22-26 közötti csajnak még normális, hogy nem vagy pénzzel tele, mert ő sincsen, meg nem akar holnap gyereket tőled. Egy harminc évesnek, akinek ketyeg a biológiai órája bezzeg minden kell, pénz, kocsi, ház, nagy farok, szerelem minden. Vicces, hogy itt tartunk, hogy a vonzóbb fiatalabb csajokat könnyebb fölszedni ha csóró vagy mint a harmincasokat. na persze ki bánja ezt?

én most 32 vagyok és 19 éves barátnőm van, se házam, se kocsim, egy 30 körüli vénségnek ez mind kellett volna már, most nézd nekem jut a szép fiatal nő, a "mamócák" meg sivalkodnak és mehetnek a pénzes hapik után, js és pont nem érdekel, hogy most 0%-ra le leszek pontozva.

2021. szept. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/74 anonim ***** válasza:
11%

"de az a minimum, hogy anyucitol kulon eljen"


Persze az, ha a nő 35 évesen is otthon lakik, az ne legyen baj...

2021. szept. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/74 anonim ***** válasza:
90%
Valszeg azért írta, mert ő is külön lakik már :) Én csak azt várom el a másiktól, amit én is nyújtok. Vagyis ez sem igaz, mert elvárni nem várok semmit, de olyat főleg nem amit én nem tudok teljesíteni.
2021. szept. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/74 anonim ***** válasza:
26%
5! Csak tudod messze nem mindenki teheti meg, hogy külön lakjon meg legyünk őszinték, aki csak azért költözik el, hogy elmondhassa, hogy ő "önálló" az nálam az idiótasággal egyenlő, most érted ki az a barom, aki havonta mondjuk százezer forintot kidob az ablakon (ez évente 1.2 millió) hogy elmondhassa, hogy "űaztánnemlakikanyuciékkal". Tehát az ilyen ember pont, hogy nem felnőtt féri, -az ugyanis tud bánni a pénzzel- hanem egy bulizós srác, aki menőzni akar, hogy "vansajátkéglilátodbaba"
2021. szept. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/74 anonim ***** válasza:
88%

#4 nem zavar, hogy a kerdes a FERFIAKROL szol es nem a nokrol?! hogy jonnek mar megint ide a nok?! mivel heteroszexualis no vagyok, total hidegen hagy, hogy mas nok hol es kivel elnek, mert en nem ismerkedem veluk romantikus celzattal.

egyebkent igen, en kb 21 eves korom ota kulon elek. ezt nem varom senkitol, de azert 35 eves korara illene mar anyucirol leszakadni. nem a nok miatt, maga miatt.

2021. szept. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/74 anonim ***** válasza:
88%
3as. Az sem lenne hátrány, ha a csajnak is munkája lenne, de 19 évesen csak a suli jöhet nála számításba. Nekem annyi előnyöm van 32 évesen, hogy max 25nek nézek ki, de ilyen fiatal csaj nem kéne inkább, korombeli. Ja és jövőre lesz saját lakásom is, de bnőt egyenlőre nem akarok. Kiélvezem, hogy meglesz a szemétdombom és a magam kis privát szférája, ahol senkit nem tűrök meg. :))
2021. szept. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/74 anonim ***** válasza:
65%

#6

nem a nok miatt kell elkoltozni, hanem SAJAT MAGAD MIATT. tenyleg ne mondja mar nekem senki, hogy 35 evesen egeszseges egyuttelni a szulokkel. nem, nem az.

olyan munkat kell keresni, ami nem netto 160at fizet es akkor nem halsz bele az alberletbe. penzkidobas? igen, valahol az, de ez az elet rendje, a normalis emberek legkesobb 30 eves korukra leszakadnak a szuleikrol. lehet lepontozni meg rinyalni, hogy jaj ‘nem tehetem meg’ es ‘felesleges penzkidobas’.. nem hat meg, szamomra az a ferfi, aki 35 evesen az anyjaval el a gyerekkori szobajaban es anyuci mos-takarit ra.. az minden, csak nem egseszseges.

2021. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/74 anonim ***** válasza:
87%

6


Van akinek fontos, hogy ne kerülgesse a szülőket, mikor átmegy a párjához. Nekem is az. 30 évesen már nem szeretnék arra figyelni szeretkezés közben, hogy most hangos vagyok e. Úgyhogy szerintem nem felesleges pénzkidobás az albérlet, de nem vagyunk egyformák :)

2021. szept. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!