Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Lányok, hölgyek: Mi az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek: Mi az első ami eszedbe jut arról, ha megtudod, hogy valaki 35 éves és elvált?

Figyelt kérdés
Nyilván a kérdés megítélése ezer dologtól függ az adott személy kapcsán egyénileg, de mi a legelső benyomásod, mi az ami először eszedbe jut, ha megtudod, hogy egy férfi 35 éves és elvált?

2023. ápr. 10. 12:33
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak túlságosan kritikus vagy magaddal. Én ha szerelmes vagyok, akkor tőlem a párom lehetne maga az antikrisztus is, akkor sem zavarna. Ez nyilván erős túlzás, de érted, mire gondolok. Egy válás még nem a világvége, ha jogos indokkal történt.
2023. ápr. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
70%

Gyereked van, Kérdező? Ha van, az rontja az esélyeidet.

N

2023. ápr. 10. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
61%

Miért dobták ki?

Ha ez az info nem jut el hozzám, csak annyi, hogy elvált, akkor nekem inkább az jut eszembe, hogy "na, neki sem leszek elég, az tuti, ha már a nyilván nem véletlenül kötött házassága/választott házastársa sem volt az".

2023. ápr. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha szoktál itt az oldalon olvasgatni, akkor tudhatod hogy nem is az szokott a probléma lenni hogy valaki elvált lesz, hanem az hogy hány kiskorú gyereke van aki után gyerektartást kell fizetni (láthatások, kapcsolattartás az ex nejével). Úgyhogy inkább az lesz a "probléma" ha van gyereked.
2023. ápr. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Mit számít kérdező az első benyomás?

Még ha ez, hogy elváltál, nem szimpi egy csajnak, de közben megismer, jártok, beleszeret, akkor tényleg mit stresszeled magad most otthon magányos an, hogy vajon jaj majd mit fognak gondolni

2023. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Off, de mégis ki a fenének jut eszébe olyasmi, hogy "biztosan tőlem is el fog válni, ha már egyszer mástól is elvált"? Az élet nem ennyire fekete-fehér, senkit sem kell démonizálni egy válás miatt. Fura, hogy az emberek a kompatibilitás helyett azt figyelik, hogy kell-e gyerektartást fizetnie?! Ezek annyira másodlagos dolgok, hogy csak na.

Egyébként manapság már nem ciki elválni, igaz én pont házasságpárti vagyok, de nem szabad katasztrofizálni és egyből a legrosszabbra gondolni akkor, ha valakik úgy döntenek, hogy mégsem együtt folytatják az életet.

2023. ápr. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Semmi. Szerintem ma mar minden harmadik negyedik hasonló korú vagy elvált, vagy nem volt még normalis kapcsolata sem.

Én is elváltam 37 évesen, parom pedig 41 évesen.

n

2023. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az jut eszembe, hogy milyen bátor, hogy nem maradt benne egy pocsék házasságban.
2023. ápr. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Biztos rosszul választott. Ennél mélyebben nem gondolok bele, mert végső soron semmi közöm hozzá, hogy melyikük volt a hibás. Párkapcsolatra nem jönnék össze elvált emberrel.
2023. ápr. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Hans Pötterman ***** válasza:
76%
Ez engem is érdekelne mert hamarosan érintett leszek a témában
2023. ápr. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!