Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nárcisztikus a férjem? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nárcisztikus a férjem? Vagy csak én gondolom?

Figyelt kérdés

Amikor vele éltem , úgy csináltunk mindent ahogy ő akarta . Nem lehetett véleményem ami nem egyezett az övével. Beleegyeztem sok mindenbe, mert addig győzködött, ha nem sikerült meggyőznie valamiről akkor lehordott minden szemét aljas hálátlannak. Lebukott egy éve hogy megcsal, mondtam neki hogy válni akarok. Mondta hogy akkor elveszi a gyerekemet, bezárat a diliházba, ott lesz a nyomomban mindig és soha nem fog békén hagyni, hozza a rokonait a bíróságra és majd ők elmondják hogy mennyire utolsó mocsok féreg vagyok.Fél éve nekem lett titokban szeretőm, de most sem akar elválni, azt mondta megkeresi hogy ki az aki szétrombolta a családot. Külön mentem tőle, de ugyanúgy itt is ellenőrizget. Már nem merem mondani neki hogy válni akarok mert akkor meg akarja keresni azt aki az oka. Nem akarom hogy a gyerekem hallja hogy mi mindennek nevez. Közben agresszív lett a gyerekem az oviban, de persze ennek is én vagyok az oka, méghozzá az hogy nem ott élek vele. Ő azt akarja hogy visszamenjek és most a gyerekünkkel jön. Vagyis szerinte én teszem tönkre azzal hogy máshol élek és nincs együtt a család.

Amikor idejön a férjem és megkérem hogy menjen haza, viszi a lányomat is . Én a lányommal szeretnék lenni kettesben, de nem a férjem társaságában.

Már beletörődtem abba hogy nem lehet senkim. De még így sem hagy békén. Nem látok semmilyen kiutat. Félek.

Nárcisztikus?

Bánt mindig, de nem enged el.



2023. ápr. 13. 10:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nárcisztikus, de mindenképpen egy bántalmazó barom. Van pénzed külön költözni? Beszélj ügyvéddel, szerintem sok ilyet látott már, ha az anyagiak megoldottak, nem fogják elvenni a gyereked. Legrosszabb esetben is elküldenek egy pszichológushoz, aki kiállítja a véleményt, hogy minden ok. Ha megteheted, keress most szakembert, kelleni fog, nem könnyű ezt feldolgozni. És hidd el: a férjed egy mocsok és manipulál. Olvass utána a gázláng jelenségnek, nézd meg a filmet, egyértelműen el akarja hitetni veled, hogy semmit nem érsz. Menekülj, a gyerekednek jobb lesz veled kettesben, mint hármasban.
2023. ápr. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elköltöztem már hónapok óta. Itt sem hagy. Ha nem engedem be akkor lehord mindennek ,a lányom előtt teszi.
2023. ápr. 13. 12:02
 3/7 anonim ***** válasza:
Elég tipikus nárcisztikusnak tűnik. Jól tetted, hogy "elszöktél".
2023. ápr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hívj rendőrt, amikor zaklat.
2023. ápr. 13. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Családsegítő, azonnal!


Ha tudja, hogy mások is figyelik, össze fogja húzni magát jobb esetben.


Ameddig azt hiszi, hogy egyedül vagy, addig ezt fogja csinálni. Minél többen állnak melletted, annál kevésbé lesz nagy a pofája.


Édesapád, barátaid nem tudnának vele elbeszélgetni?? (Vagy esetleg valaki mást megkérni, hogy tegye helyre, ha érted, mire gondolok).

2023. ápr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, komolyan írtam, hogy a helyileg illetékes családsegítő a gyàmügynek is átadhatja az ügyet, ha azt tapasztalják, hogy a gyerek veszélyben van. Márpedig, ha ezt elmeséled nekik, komolyan fognak venni, hidd el.
2023. ápr. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
79%
Neked most komolyan annyi a kérdesed, hogy narci-e? Nem teljesen mindegy? Add be a válást. Vigye csak a rokonait tanúskodni, a biróságot nem olyan könnyű ám megvezetni. Szakpszichológus is fog vizsgálni benneteket, ha ő diagnosztizálható narci es te nem, akkor neked ítélik őket tutira, egy barátnőm pont így járt.
2023. ápr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!