Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Volt màr valakinek, hogy,egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt màr valakinek, hogy,egy nàrcisztikus jellemű férfi tàrsa meg tudott vàltozni?

Figyelt kérdés
Szakìtottunk 10 év utàn, ő elnyomott, szànalmas vagyok, mert nem tudtam kiàllni magamért mindig. Én úgy érzem szeretett, én is de fàj mégis, mindenki kéri nehogy újból együtt legyünk. Meg tud vàltozni ha akar egy erős jellemű ember, aki alkalmanként bàntani is képes,megalàzott.Volt akinek sikerült? Nem csalt meg, szerettünk együtt lenni.
2022. febr. 15. 20:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%
Nem, nem képesek megváltozni. Talán egy időre, amíg vissza édesget magához, aztán újra kimutatja a foga fehérjét. Ha már vége a kapcsolatnak, legyen is vége, örülj neki. Nehéz kilépni egy ilyen kapcsolatból, szerencsére neked sikerült, nem massz bele újra.
2022. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Egy személyiségzavarból nem lehet kigyógyulni. A szakítás a legjobb ami történhetett veled, még akkor is, ha ezt most nem így látod.
2022. febr. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem fog soha megváltozni!

Becsmérel, megaláz, megver, elutasít, gúnyol stb., aztán bocsánatot kér, és minden kezdődik előröl.

2022. febr. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha nem fog változni.. és a szeretet nem ott kezdődik amit ők adnak. Halgass a rokonokra, barátokra! Én csak egy évet voltam nárcisztikus mellett, de nagyon sérültem mellette, nem kis idő volt helyrehozni magamat, és az önbecsülésemet.
2022. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó poén. :D
2022. febr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

Olyan mellett csak, aki "be van védve" es akivel nem merne ilyen lenni. Vagy el akar érni vmit es kell a jofej arc hozzá.


Ha mentálisan beteg viszont akkor még ezek a tényezők se fogják akadályozni.

2022. febr. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 aki nárcisztikus, sokáig nincs olyan emberrel együtt akivel nem lehet ezeket megtenni. Ők olyan személyekkel vannak együtt, akiket tudnak lelkileg zsarolni, bántani, rombolni az önbizalmukat. Ők ebből "táplálkoznak".
2022. febr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
76%

Valszeg akkor nqgyfoku kisebbségi komplexus onbizalomhiány rejlik mögötte. Es azzal ha a másikat teszi tonkre, érzi erősnek magát.


Azaz meg kell(ene) őket tanitani más jellegu onbizalomnovelesre.


Csak epp az ilyenek munkájukban es szociális teruleteken sikeresek gyakorta vannak vezeto pozíciokban es mindenki szereti őket. Azaz lehetne önbizalmuk, mégsincs.

Alapvetoen egy nő mellett érzik magukat gyengének, megcsalastol tartanak vagy hogy nem jók az ágyban stb. Igy a nőtől várnak folyamatos erősítést, hajbókolást dícséretet nyalást. Ha ez nem elég(ill ők nem érzik annak) akkor kerekednek felül.


Gyakorta ha visszaféltékenykedik az ember lánya, azzal kezelhetők. Az lehűti őket, azaz helyben megoldás csak. Vészhelyzetre jo. Hosszú távon nem megoldás.


Az ilyeneknek az a bajuk pl ha oviban otthagyta az anyja es traumatizálódott a gyerek. Ezért felnőve rettegnek attol, ha a nő lép.


Csoda hogy tudtál ugy szakítani hogy életben vagy. Csak mert ismerek ilyeneket. Nem egyet. Irto agresszivak és gátlástalanok.

2022. febr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Valóban csoda, hogy letudtal tőle lépni. Ezért is ha sikerült akkor már most zárd le. Tapasztalatból mondom, hogy nagyon nehéz. Nem riadnak vissza semmilyen eszköztől, nem félnek semmitől. Könyörögnek, eljátszák a szépet, hogy vissza fogadják őket, majd ha nem válik be jön a zsarolás, fenyegetőzés...
2022. febr. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem. Ilyen csak a mesékben létezik!
2022. febr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!