Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Narcisztikus vagy én láttam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Narcisztikus vagy én láttam rosszul?

Figyelt kérdés
19 éves voltam ő 32. Fél év után eljegyzés. Mindig az volt a program amit ő szeretett volna. Megszületett az első gyerek. Jó apa volt. 7 év múlva megszületett a második gyerek. Még mindig gondoskodó apa. Engem sokszor hagyott cserben. Nagyon naiv voltam. Fele olyan idős lányokkal messengerezett mint ő maga. Este mikor hazajött, órákig velük beszélgetett. Ekkor már a gyerekek sem érdekelték. Mikor szóvá tettem, ütött. Bocsánatot kért, de utána közölte minden az én hibám. Mindig elé tettem a vacsorát mikor jött haza. Ő soha semmiben nem segített, fát behozni pl. Fizikailag teljesen tönkre mentem, rengeteget haszonállatot tartottunk, ő ragaszkodott hozzá, mindig nekem kellett azokat is ellátni. Hiába mondtam, hogy nem bírom, közölte akkor takarodjak. Tűrtem de lépni kellett, addig amíg élek. Mindig neki kellett igazat adni. Az én véleményem, kérésem soha nem érdekelte. Rengeteget bántott szavakkal is. Nárcisztikus az ilyen ember, vagy csak nem bírt elviselni engem és a gyerekeket?
2021. jan. 22. 15:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindegy, hogy nárcisztikus, vagy sem?! Váljatok el, a gyerekeknek pedig próbáljatok egy normális életet biztosítani.
2021. jan. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Úgy látszik te városi vagy #1, de mégis elég elmaradott.. Néha kitehetnéd a lábadat a panelból.
2021. jan. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem narcisztikus, hanem te vagy naiv. Ő simán kihasználta a lehetőséget
2021. jan. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Fél év után eljegyzés. Ez kellett neked .
2021. jan. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%

"Nem narcisztikus, hanem te vagy naiv. Ő simán kihasználta a lehetőséget"


Ez kb olyan, mintha téged megvernek és kirabolnak, akkor bizony te voltál gyenge, a rabló csak élt a pénzszerzési lehetőséggel. Lehet így gondolkodni, de szomorú világ az.


Ezzel együtt engem is érdekelne, hogy mi minden volt a te hibád szerinte. Amikor a fejedhez vágott valamit, mi volt az?

2021. jan. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem ez hülyeség előző. Ő naiv volt, a másik meg szemfüles. Nem volt erőszak.
2021. jan. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Munkatarsait sem bírta elviselni, ezért is engem hibáztatott. Ő hagyta ott az előző helyét, ott is utált mindenkit. Sokszor beszélt velem csúnyán, munkatarsaival is. Őket sem hagyta addig békén amíg nem ismerték el, hogy neki van igaza. Többször ütött meg, azt mondta az is az én hibám. Mindenki hibás, csak ő nem. Azt mondta, hogy nem tud senkit szeretni, őt sem szerette soha senki. Mindig lelkileg gyenge áldozatok a nagy barátai. Mindenkitől elvárja, hogy őt csodálja, mindig ő legyen a középpontban.
2021. jan. 22. 16:05
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha ilyen szaar a helyzet ,akkor hagyd ott.
2021. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%

"Nem volt erőszak."


Érdemes ezzel a mondattal összevetni:


"Mikor szóvá tettem, ütött. Bocsánatot kért, de utána közölte minden az én hibám."


Szerintem volt erőszak.


"Ő naiv volt, a másik meg szemfüles."


Erre mondtam, hogy nem jó hely az a világ, ahol még a partneremet is addig használom ki, ameddig engedi. Attól, hogy valaki kint hagyja a pénztárcáját egy asztalon, még nem mondom azt, hogy ő volt hülye, én meg szemfüles, mert egy ilyen világban állandóan a pénztárcámat kell szorongatnom.


Milyen párkapcsolat az, ahol ha nem figyelek, kihasznál a parnterem? Illetve milyen ember az, aki ezt simán megteszi?

2021. jan. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Kérdező a helyedben inkább azon gondolkodnék, hogy évekig szarrá aláztak és hagytad, te mi vagy? ezen kéne dolgoznod...
2021. jan. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!