Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás húsz év házasság utàn?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás húsz év házasság utàn?

Figyelt kérdés

Az elején vagyok.

Nehéz.

Szívesen beszélgetnék olyanokkal, akik átélték, átérzik.

48N



#válás #holjobbanholrosszabbulbírom #midlifecrisis
2023. máj. 6. 21:33
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Szabad leszel..
2023. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

5 éve szabadon. 3 év kellett mire elengedtem a sérelmeket és már nem akartam a falba verni a fejét. Neki csak annyi volt a sérelme, hogy elhagytam.

Kb 2 éve viszonylag baráti a kapcsolat. Vagyis inkább azt mondanám, hogy kölcsönösen segítünk egymásnak, ha valami olyan jellegű gondja adódik a másiknak, hogy kell a segítség. Nem hiányzik, már nem gondolok rá. Fura, hogy egyáltalán házasok voltunk egyszer.

2023. máj. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%
Semmi gond, jobb egyedül mint dgy bolonddal.
2023. máj. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%
Hagyjuk már ezt a válás párti ömlengést! A kérdés az hogy miért akar válni valaki! Az meg nem úgy működik hogy a válás után majd beindul a mulatós és örömteli élet, tele szexszel, tele szuper kalandokkal, majd jön a nagy szerelem, és a csodálatos gazdag élet. Meg lehet nézni mennyi nyomorult és megkeseredett élet marad a válások után. Persze, én azt értem hogy egy nőnek kinyílik a világ, sorozat randik, szex folyamatosan, kaland kaland hátán. Oké, csak azt is tudni kell hogy ilyenkor csak használják őket, ahogyan ők is a pasikat. Na de hol marad majd a komoly? A férfiak meg majd 50-60 között meghalnak, ez tendencia. Ha így nézzük minden a terv szerint halad, csonka családok, a fiataloknak nincs követendő minta, a nők elk*rvulnak, a férfiaknak meg nem kell majd nyugdíjat fizetni. A gyógyszeripar fellendül, a nők a másodvirágzásuk alatt 5X annyit költenek, a biznisz meg pörög.
2023. máj. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

#4:

Az eszedbe sem jut, hogy az a nő aki elválik, nem biztos hogy első dolga az lesz, hogy új kapcsolatot keressen?

Sőt, aki már 40 körül válik, eleve sokan nem is akarnak új kapcsolatot, hanem egyedül akarnak lenni. És nem k*rvulnak el, mert a hátuk közepére sem kell egy férfi sem!

Örülnek hogy végre egyedül lehetnek (persze attól még vannak rokonaik, barátaik, jó munkahelyi kapcsolataik) és egyedül is képesek teljes életet élni.

Miért kell rögtön azt vizualizálni, hogy amelyik nő elválik abból rögtön egy k*rva lesz?

Mintha kötelező lenne a nőknek folyamatosan párkapcsolatban/házasságban lenni, mert szegény "férfiak 50-60 között meghalnak". Szerencsére még mindenkinek joga van eldönteni hogy akar e kapcsolatban vagy házasságban élni, vagy sem.

2023. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

5. Igen ez igaz. Az meg hogy egy nő belemegy egy házasságba egy vadbarommal, vagy egy kujonnal, egy életképtelen anyuci kedvencével vagy egy mihaszna semmirekellővel, az meg nem a férfiak hibája.


Az elvált nők igen nagy százaléka igencsak kiéli magát az elvesztegetett évei miatt. Mindig vannak ügyeletes kanok akik ezekre a nőkre utaznak, szóval nem az van hogy ahány férfi annyi nő. Ahol a fát vágják hullik a forgács is, szóval a válásokba megsérülnek a normális nők/férfiak is, de hát ez senkit nem zavar.


A válások fő oka az, hogy úgy élnek kapcsolatban az emberek, hogy tudják hogy egy kalap sz*r az egész, de azért bíznak benne hogy majd a házasságban megváltozik a másik. Elég kevesen tudnak fejlődni a házasság után, sőt, inkább onnantól kezdve eresztenek le. Jön a kényelem, a zabálás, az igénytelenség, már nem fontos udvarolni(már aki tudja hogy ez mit jelent). A napi szex unalmassá válik, nincs motiváció stb. A válások döntő többsége felesleges, mert maga az ember semmit sem változik. Az ilyenek 2-3 évente cserélhetnek párt, addig még érdekes a másik.

2023. máj. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly áprilisban váltam el de már két éve elhagyott.

Öszejött egy hatvan éves gazdag anyuci kedvencével.

Teljesen tönkre tett eleinte nagyon nehéz volt ráadásul egy műtét utáni felépülés közben lépet le.

Nehéz 28 évi házaságot elfelejteni még mindig hiányzik bár már inkább csak haragot érzek nagyot csalodtam benne.

A legjobban az fáj,hogy esélyt se adot arra,hogy megbeszéljük a problémákat.

Remélem,hogy egyszer ő is átérzi azt amit én.

2023. máj. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem bárki elválhatna 20 év házasság alatt, általában előfordulnak nézeteltérések. Nálunk a családban ketten is elváltak nagy felindultságukból kifolyólag, évekig élték utána a szuper szabad és szabados életet, most meg 50 felett a kutyának sem kellenek, egy csődtömeg az életük. Most meg azt mondogatják hogy kár volt elválniuk. Az tény hogy mindkettő a szex miatt vált el, egyébként semmi bajuk nem volt az éleben. Gyerekek elfordultak tőlük, sőt két szép család ment tönkre. Ha szemétség ha nem, kimondom: nőkről van szó.
2023. máj. 7. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
86%
8as,hát nálunk az exférjem lépett le, mert szabadon akart csajozni, szexelni, mindezt 17 év után... na erre varrjál gombot... :D
2023. máj. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!