Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit lehet tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Elváltunk. Vagyonmegosztás nem volt még, eddig vártam, most elég lett. Első időpont tavaly év vége volt, hogy kifizet. Nem történt meg, beszélni sem hajlandó róla. Most már az árban talán megegyeztünk. Van rajta hitel is. Beszél össze vissza. Hogy majd részletekben fizet. Mondtam, felejtse el. Akkor ideadja a felét a háznak, de nem tudja miből. A hitel marad a nevemen még 6 évig és majd ő fizeti. Mondtam, nem, mert az úgy nem buli, hogy ház sincs, meg a hitel is a nevemen marad. Aztán jött, hogy 18 millió a lakás ára, annak a felét ideadja, abból fizessem ki a hitelt is, ami 5 millió. Mondtam neki, hogy azért hülye nem vagyok. A ház árának a felét kérem és a hitel felét. És még én voltam a szemét. Mondtam, mehetünk perre, de akkor az utolsó kiskanál felét is viszem. Mondtam, adjuk el, a maradékból vesz egy kis házat. Hát azt megint nem akarja, mert hát az az övé. Most mit lehet ilyenkor csinálni?
2023. máj. 12. 17:37
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

A hónap végéig van lehetősége bármit is mondani. Addig elmegyek ügyvédhez, hogy úgy tudjak elé állni, hogy ne tudjon megvezetni.

Mondtam, ha szívózik, akkor lesz vagyonmegosztás és az összes autó, szerszám, minden feleződik.

2023. máj. 14. 16:47
 12/22 anonim ***** válasza:

Van pénze kifizetni? Ha nincs pénze hiába akarod, hogy kifizesse. Miből fizessen? Vegyen fel hitelt? Mire? A fél házra?


El kellene adni a házat és akkor ki tudna fizetni. Csak akkor nem laknának sehol, mehetnének haza a szülőkhöz vagy albérletbe. Neked se lenne semmid, meg neki sem. Lehet az lenne a megoldás, ha fizetné a hitel felét és adna neked pénzt albérletre, mert különben te is ott lakhatnál.

2023. máj. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

#12 neki kell sz ingatlan, akkor oldja meg. Én albérletben lakom a gyerekkel. Ő egy fillért nem ad a gyerektartáson kívül, még abba sem száll bele, ha a gyereknek ruhát kell venni. Nem venne egy pólót sem. Sőt, nyáron, mikor 2 hetet nála volt a gyerek, akkor csak a fele gyerektartást adta ide.

Lenne pénze, ha nem az lenne a mániája, hogy rom autókat meg minden szart megvenne magának. Mivel ott tesz keresztbe, ahol tud, emiatt nem fog megesni a szívem rajta. 22 évig jó hülye voltam, mindenből kiforgatott, most már nem hagyom.

2023. máj. 19. 14:16
 14/22 anonim ***** válasza:
Akkor el kell vele adatni a házat és kész.
2023. máj. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
De ha nem akarja, akkor a fejem tetejére állok sem fogja
2023. máj. 19. 14:58
 16/22 anonim ***** válasza:
dehogynem
2023. máj. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

15-ös, valóban nem fogja, jól sejted. Mehetsz ügyvédhez, kérhetsz vagyonmegosztást, etc. TALÁN 2-3 éven belül lesz változás.


Nálunk ez az egész procedúra anno 5 évig húzódott - hosszú lenne felsorolni az okokat, de a másik együttműködési képtelensége volt a legfőbb.

2023. máj. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
#17 de akkor mit lehet tenni? Soha nem fogok tudni megszabadulni tőle. Ha lakást kellene vennem, egyszerűen nem tudok. Hitelt sem kapok. Itt állok nincstelenül, holott van pénzem. Ő meg ott pöffeszkedik a lakásban.
2023. máj. 24. 18:46
 19/22 anonim ***** válasza:

Akkor pereskedned kell

Hidd el ha felmerul az arverezes mert a per vége az lenne, hallani fog a megegyezesre

2023. máj. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
*hajlani
2023. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!