Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Fel tudom jelenteni vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fel tudom jelenteni vagy mit tudok tenni ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
a helyzet az, hogy a nővérem kapcsolatát mindíg is példának tekintettem, sokan irigyek is voltak rájuk... most kiderült, hogy a 12 év alatt a sógorom végig csalta a nővéremet van egy 1 éves kislányuk is... de a lényeg az, hogy undorító pletykákat talál ki RÓLAM... hogy én bugyiban főztem neki kávét mikor ott voltam meg egy csomó undorító dolgot meg mondta is a haverjának, hogy fizet neki, ha össze jön velem és videóra veszi...(ezt onnan tudom, hogy elolvastam a facebook leveleit) nem tudom, hogy miért teszi ezt velem de teljesen ki vagyok idegileg folyton sírógörcsöm van mert a sok hülye elhiszi és tovább adja.. tudom, hogy mindenki azt kapja amit ad de én nem akarok várni nem is akarok bosszút csak azt, hogy hagyjon engem békén... eléggé félek tőle, hogy mindenkivel elhiteti ezeket a hazugságokat.. nem tudom mit tegyek teljesen tanácstalan vagyok és azt sem értem, hogy miért engem márt be mindenhol tudom, hogy mindennek van oka de én soha nem ártottam neki! feltudom jelenteni vagy mi? szerintem amúgy is diliházba kellene mennie mert megrögzött hazudozó és még ő is elhiteti saját magával a baromságait sőt még sírni is képes... nem értem, hogy hogy lehet ilyen egy ember de biztos, hogy nem 100-as... amugy dolgozik meg nem venni észre rajta ezeket... 18l
2012. dec. 26. 03:35
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
Fel kellene nőnöd es nem foglalkozni ilyen hülyeségekkel.
2012. dec. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
az elsőt lájkolom
2012. dec. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Ments le azokat a leveleket, mert bizonyítékként szolgálhatnak és becsületsértésért fel jelentheted. Kb lesz fél év mire behívnak meghallgatásra bíróságra.
2012. dec. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tudom hány éves vagy, de nem menj át hozzájuk amikor otthon van, és a nővérednek okvetlenül mutasd meg a leveleket, mert ha szereted a nővéredet, akkor őszintén elmondod. te is ezt szeretnéd, ha a helyébe lennél. Apukád tudna beszélni vele, és talán akkor leszáll rólad.Ha van barátod őt is ráúszíthatod, igy tudod sakkban tartani.Ha látja vannak emberek melletted, akkor abba fogja hagyni. Ha muszáj, vágd szájon.
2012. dec. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nővéred mit szól ehhez? Szerintem először beszélj tesóddal,utána akár a szüleiddel is. Ha már az egész családod a pártodon áll és hisz neked akkor együtt beszéljetek a sogóroddalh állítsa le magét,ha tovább folytatja fel fogod jelenteni. Ha folytatja akkor tényleg jelentsd fel.
2012. dec. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szólj valami fiúhaverodnak,vagy apukádnak,vagy nagybácsinak és kérd meg őket,hogy egy kicsit beszélgessenek el vele.Hidd el,ez mindig beválik.
2012. dec. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez egy pszihopata. Gyűjtsd össze a bizonyítékokat, és jelentsd fel.
2013. jan. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!