Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Meddig tart egy válás ha volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tart egy válás ha volt szerződés és egyébként is mindenben egyetértenek a felek?

Figyelt kérdés
2023. máj. 14. 19:01
 1/6 anonim ***** válasza:
6%
Nem tudom, nem váltam, és nem is fogok.
2023. máj. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%
Ha minden stim már az első alkalommal elválasztanak. Bár időpontot nem szeret túl hamar adni a bíróság.
2023. máj. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Csak kíváncsi vagyok, nem emlékszem a szüleimnél mennyi volt, bár nekik macerás volt.


(én nem vagyok házas, nem is leszek)

2023. máj. 14. 22:12
 4/6 anonim ***** válasza:
#a bíró felkínálhat párterápiát és alapjáraton törekedhet a kapcsolat javítására, de ha nincs erre semmilyen szándék a résztvevő felektől, akkor nem kényszerítheti őket, hogy együttmaradjanak. Ha pl. jó ideje külön élnek már és valamelyiknek (vagy mindkettőnek) van már új kapcsolata, akkor az segíthet a döntés meghozatalában. Egy konkrét ismerősöm ügyvédje szerint emiatt ment könnyen a válás (az egyik fél még ragaszkodott volna a kapcsolathoz, de a másik már bejelentette, hogy van új kapcsolata és ez volt a végső, ami eldöntötte).
2023. máj. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs gyerek és van megegyezés és az első tárgyaláson mindketten megjelentek, akkor azonnal (az első tárgyaláson.) ha van gyerek, akkor minimum két tárgyalás, akkor is ha van megegyezés. Hogy mikorra tűzik ki az első tárgyalást, az kiszámíthatatlan, a bíróság leterheltségétől is függ.
2023. máj. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem úgy néz ki 2 hónap alatt meglesz. Nincs már 2 tárgyalás, ha egyezség van gyerekek esetében sem.
2023. máj. 19. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!