Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás terhesen? Mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás terhesen? Mennyire nehéz egyedül? Bizonytalan házasság, bizalmatlanság.

Figyelt kérdés

22 hetes terhes vagyok,most jutottam el arra a szintre, hogy inkább egyedül nevelem a gyerekeket.

Az anyagi részével nincs gond,de leírom miért jutottam el erre a szintre.

Tavaly nyáron férjem többször elment egy "bizonyos baráthoz"

Ezzel nem is volt gond,de előtte mindig lezuhanyzott,elrendezte magát,majd mikor hazajött,ismét zuhanyzott..

Volt mikor délutánba dolgozott,és este 11-kor ért haza,mindig nagyon fáradt volt,egyik nap mondta hogy a héten munka után elmenne futni a töltésre... (11 órakor?)

Nem mondtam neki semmit akkor,de másnap felhoztam neki a dolgot.

Át beszéltük hogy nem gondolta át amit mond.

(Más is hallotta mikor mondta hogy mennyire fáradt munka után)

Így utólag voltak érdekes dolgok,amik talán akkor jelentéktelenek voltak.

Ma felhoztam neki a válást,és mondta hogy jobb lenne szerinte is ha szét mennénk.

Az utóbbi időben ismét nagyon furcsa érzés fog el, nagyon bizalmatlan vagyok vele kapcsolatban.

Elméletileg én vagyok neki az első minden téren,ez kicsit aggasztott is sokszor.

Minap ismét ment a baráthoz,előtte ki akarta takarítani az autót,és láttam rajta hogy ideges amiért nem bírja ,esett az eső...

Tavaly mikor ment a baráthoz,előtte nagyon ideges volt, izgatott,és boldog,feldobodt.

Nem tudtam sosem utána menni,és őszintén nem is akartam.

Nem kellenek a kérdések, hogy akkor miért mégegy gyerek.

Köszönöm ha elolvastad



2023. máj. 31. 15:35
1 2 3
 1/21 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Mondd neki, hogy hívja el hozzátok ezt a barátját és nézd meg, mit reagál rá.
2023. máj. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Ismerem a barátot,róla csak annyit hogy a szüleivel èl,és nem dolgozik,lassan 30 éves.

Volt már itt párszor,nekem nem szimpatikus.

2023. máj. 31. 15:39
 3/21 Kései Sirató ***** válasza:
100%
Akkor most mi a helyzet? Ez a barát egy meleg srác, akivel csal a párod?
2023. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Nem gondolom hogy meleg, csupán hogy falazott a férjemnek.

Eléggé bizonytalan vagyok vele kapcsolatban,és sunyi is.

2023. máj. 31. 15:48
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Most mi van? Megcsal valakivel? Vagy mi ez a barát dolog?
2023. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Tehát,van neki egy gyerekkori barátja (férfi),akihez elméletileg mindig elmegy focit nézni,vagy elmennek együtt focizni.

És mielőtt ment ehhez a baráthoz,mindig lezuhanyzott,elrendezte magát,de ugye ha baráthoz megyünk,nem készülünk ilyen izgatottan,idegesen,boldogan mert elmegyek focit nézni.

Értem?

2023. máj. 31. 15:58
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tökmindegy, hova járkál, ha válni akar? Azt írtad: "mondta hogy jobb lenne szerinte is ha szét mennénk."

Ez sokkal erősebb mondat, mint az, hogy talán megcsal.

Mi a kérdésed?

2023. máj. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán értelmesen írta le a kérdező szóval forditok: van egy haverja a férjének, mindig azt mondja oda megy. De a kérdezőnek gyanusak a körülmények és szerinte nem a haverjahoz járt hanem egy nőhöz, ez csak a kamu duma volt.
2023. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

Most abban látod a megcsalás tényét, hogy lezuhanyozik, mikor elmegy a haverjához?? És ezért akarsz elválni terhesen?

Hát, sok sikert.

2023. máj. 31. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nyolcas vagyok, közben pont össze szedte a gondolatait rendesen a kérdező is. :D
2023. máj. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!