Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mi lesz ebből, helyre áll a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ebből, helyre áll a bizalom valaha? Meg bírom bocsájtani?

Figyelt kérdés

25éve élünk boldogságban a férjemmel, vagy legalább is azt hittem... Van 3 gyerekünk már elég nagyok a legkisebb is 13.

Minden rendben ment, voltak kisebb nagyobb viták, de nem veszekedtünk sokat. Hamar megbeszéltük és visszaállt a rend.

Azt hittem minta család vagyunk. Nem voltunk álszentek.


A férjem főiskolára ment, ekkor jöttek a gondok.

Ott a férfiak egymást heccelték, hogy papucs, jött az ivás és bujtogatták ellenem.

Eltávolodtunk, majd kiderült, hogy megcsalt.

Fel se fogtam! Bíztam benne!


Sokat beszéltettem a dologról, még együtt vagyunk, próbáljuk újra kezdeni. Ha egyáltalán lehet!

Azt állítja nem érezte, hogy megbecsültem, amit értünk tett. Sokat dolgozott!

Engem és a gyerekeit hibáztatta azért, hogy nem tudta képezni magát.

Azt mondja bosszúból volt nem szerelemből. Engem szeret!


Nem tudom megérteni, ha szeret hogy tudta megtenni?

Én nem érzem magam megbecsülve, egész napom azzal telik, hogy munkából hazaesve főzök mosok takarítok utánuk. Nem vártam érte semmit, csak bizalmat és hűséget. Ennyit nem érdemeltem?

Megcsinálom a női és férfi munkát is.

Naponta volt szex is, pedig már nem vagyunk fiatalok!


Próbálok nem tudomást venni az egészről, és élni tovább vele...

, de nincs bizalmam felé... szeret -e?

Minden megváltozott, most a kedvemben próbál járni, belátta hogy hibázott. Hazudja?

Szerintetek van ennek értelme?

50 évesen kezdjek új éltet?



Köszönöm a válaszokat.



2015. febr. 25. 16:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Ha egyből elmondta, nem pedig évekkel az eset után, adnék neki egy utolsó esélyt.
2015. febr. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Bosszúból? Szeret téged, de bosszúból megcsal?

És azzal indokolja hogy nem tudta képezni magát??

Azt mondja hogy nem értékeled amit tett??

Bocsánat a kifejezésért de b.ssza már meg!

Azt írod Nem érzed magad megbecsülve. Hogy dolgozol utána munka után főzöl mosol takarítasz, még marad energiád a szexuális életetek fenntartására is.

Kérdezd már meg a kedves férjedet hogy ebben az esetben neked is jogod van megcsalni őt bosszúból??


Ha ilyen problémátok van, neked is és neki is akkor nem a félrek.rás az első hanem leülni és megbeszélni, esetleg tanácsadásra menni stb!


Amúgy a válaszom az lenne hogy nem, képtelen lennék folytatni a kapcsolatot. Te megadtál mindent amit emberileg tudtál, úgy is hogy nem érezted az ezért járó megbecsülést, a párod szintén nem érezte és bosszúból megk.rt valakit. Kérem szépen ez egy nem működő házasság. Ott ugyanis nem ez a probléma megoldása.

50 évesen lehet még új életet kezdeni.

2015. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
0%
25 év házasság? Főiskolára ment? Hány évesen? Alapképzésre??
2015. febr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem a továbbképzéssel semmi gáz, teszem azt van egy szakember, okj-s képzéssel, előrébb akar jutni ezért elkezd egy témában hozzápasszoló magasabb fokot adó diplomát. A mai munkaerőpiacon jól néz ki ha az ember továbbképzi magát, több ajtó nyílik előtte.
2015. febr. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
Hát ha gyorsan szültél neki 3 gyereket akikre ő nem is annyira vágyott, aztán 25 évig kidolgozhatta a belét, hogy megéljetek, ahelyett, hogy az álmait követhette volna, akkor nem csodálkozok. Most bepánikolt, hogy elmúlt az élete és nem csinált mást csak dolgozott meg gyereket nevelt.
2015. febr. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

Az anyának ugyanakkora, ha nem nagyobb teher volt a vállán hiszen ő is dolgozott, házimunkát végzett, gyereket nevelt.

Ha a férfinak problémája is volt megértve, nem megértve őt akkor sem ez lett volna a megoldás.

A kölcsönös megbecsülés hiánya, a tisztelet és a bizalom elvesztése után, nem hiszem hogy együtt lehetne élni, vagy egészséges lenne továbbra is együtt élni.

Ha mégis úgy döntötök hogy folytatjátok, úgy keressetek egy szakembert is.


Amúgy feltenném a kérdést én is a férjnek, hogy ugyanabban a helyzetben vagy mint ő, ő mit tenne ha te csaltad volna meg khm "bosszúból"?

2015. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon "szerethet" ha "bosszúból" - azaz dühből, utálatból, szemétségből megcsalt.


Nem vagyok a megbocsájtás híve, de ennél nekem még az is hamarabb menne, ha legalább azt mondaná szerelemből. Mert ennél undorítóbb viselkedést nem nagyon tudok elképzelni, hogy neki nem megy valami, elégedetlen, ezért téged és a saját gyerekeiteket tesz felelőssé, és a dolgok megbeszélése helyett eldönti magában, hogy inkább jók kitol veletek...

2015. febr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Bence_ ***** válasza:
57%

Engem és a gyerekeit hibáztatta azért, hogy nem tudta képezni magát.

Ő döntése volt a gyerekek. Téged is ő választott. Ez a döntéseinek a következménye.

Megcsalás csak egy tünet. Rosz kapcsolatot igyekszik valaki egy hülye döntéssel maga számára jobbá tenni.

Ha változtok mindketten akkor változik a kapcsolatotok is. Meglesz az esély arra, hogy egy jó kapcsolatotok legyen.

Elsőnek el kéne kezdeni őszintének lenni. Igen azt is felvállalni, hogy neked megtetszett a kertész fiú. Ha egymáshoz valók vagytok akkor menni fog ha meg nem akkor meg hamar túl lesztek rajta.

2015. febr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Ő akarta, a gyerekeket. Én először biztos alapokat akartam magunknak, ház, munka... stb.

Végül is meglett, csak fordítva. Az én sorsomat eldöntötte, akkor még ne volt 3 napos tabletta.. stb.

Az tény hogy én megmondtam neki, h ne kisgyerek mellett menjen tanulgatni, családapára volt szükség.

Vagy minek kellett a gyerek?


Most h elment tanulni közös megegyezéssel, meg is lett a böjtje.

2015. febr. 26. 10:21
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Nemhogy 25 éve, de már 34 évvel ezelőtt is volt esemény utáni tabletta itthon is.

Akkor is lehetett kisgyerek mellett tanulni. A férjem úgy járt a másoddiplomás képzésre, hogy volt egy 3 évesünk, én babát vártam és építkeztünk.

Mégsem váltunk el sem, akkor, sem azóta és a házasságunk sem sínylette meg. Nagyobb nehézségeken is átmentünk a 32 éve tartó házasságunk alatt.

Nálatok nem most kezdődtek a gondok, csak most bukott ki.

2015. febr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!