Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek? Elég nehezen viselem.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Elég nehezen viselem.

Figyelt kérdés

Tudom,hogy másnak sokkal több gondja van..de ez nekem most sok..

Szüleim állandóan veszekednek,apa most majd lehet hogy elfog költözni.Anya sokszor sír emiatt de ez apát nem érdekli nagyon..

Az utóbbi pár hónapban apa eljár inni,és már háromszor megcsalta anyut.Ez apára sose volt jellemző...

Mostanában már félek is tőle..

Meg nekem egyébként is nehéz mert pszichiáterhez járok depresszióval,meg nemrég volt egy öngyilkossági kísérletem...

Apuék nem nagyon foglalkoznak velem..

szerintetek mit csináljak? ezt így nem bírom egyszerre...


14/L


2010. okt. 12. 22:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Megértem a helyzeted. Én is hasonló cipőben járok csak a másik oldalon (anyukád helyében). Azért viselkedik így mert teljesen ki van, depressziós ő is és te is. Nem az van, hogy nem szeret, hanem az hogy nem tudja kimutatni, mert aki depressziós minden örömöt megvon magától, az egész világra haragszik. Te okos ember révén annyit tehetsz, hogy ezt józanul átlátod, és a segítséget amit a szakembertől kapsz megfelelően hasznosítod. Sajnos tapasztalat, hogy önmagától az ember nem tud kijönni ilyen mély gödörből, de az idő sok mindenre gyógyír. Öngyilkosság: Legszívesebben én is az lennék, de ha elmenekülök a rossz elől ,akkor a jó előtt is bezárom a kaput. Próbáld ki az agykonrollt.
2010. nov. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!