Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Egyedülálló anyukák, miből élnek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyukák, miből élnek?

Figyelt kérdés

Kedves megszólítottak!

Akik egy jövedelemből élnek, tartanak fent albérletet, gyerek(ek)et nevelnek, ti miből éltek? Mit dolgoztok és mennyit kerestek?

Én válás előtt vagyok, és nagyon úgy néz ki, hogy egyedül nem fogok tudni kifizetni egy albérletet, plusz rezsi, plusz étkezés stb. Óvodás kisfiam van. Az albérletek felénk 120-130 ezertől kezdődnek.

Nem tudom hogyan fogok tudni megélni.


2023. jún. 30. 21:34
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
7%

Én a kérdést úgy értem, hogy azok a (kis)gyerekes nők, akik nem élnek a gyerek apjával.


Új pasi pénzéből, gyerektartásból, állami pénzből, szülők támogatásából. Szóval ezekre hajts rá.

2023. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
41%

1.


Ocsmany nőszemély.


Buszke lehet rád a gyereked.


Pfejj.

2023. jún. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
92%

Fizetés + családi pótlék+ gyerektartások (2 gyerekem van). A kisebbik óvodás, a nagyobbik középiskolás. Rendes albérletet nem tudnék sajnos kifizetni, de céges albérletben lakom, így ez még belefér.


Ja és 5 éve nincs senkim, nem volt 1 éves a kisebbik váláskor. Nincs semmilyen támogatói, se másmilyen kapcsolatom. 40 éves elmúltam.

2023. jún. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
28%
3-as. Az 1. valóban határt feszeget de ha neked is lenne egy gyereked akit nehezen tüdsz eltartani magad melett.....akkor te is gondolkodóba esnél. Szerintem ez a nő a gyereke miatt vállalja csak el ezt.
2023. jún. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
93%
Aki sajat lakasban lakik pl ( mert meghalt szulo, nincs testver pl), az eleve rezsin felul nem kolt berleti dijra, se torlesztesre.
2023. jún. 30. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
90%
Az 1-es egy incel provokátor a két és fél pipájával 🤦
2023. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
21%
7. Igazad lehet, mert az oldalon női többség van, a nők folyamatosan felpontozzák egymást és a nőknek általában 4-5 körüli pipáik vannak.
2023. jún. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

Nekem nem albérlet, hanem saját ház, öröltem, különvagyon. A felújításra felvett hitelt tovább egyedül.

Két kamasz gyerek van.

Abból élek, mint mindenki más. Fizetésből. Plusz a gyerektartás, adókedvezmény, családi pótlék. Home officeban dolgozok, call centert csinálok egy ingatlanirodának. Ebből változó, hogy mennyi jön össze, teljesítménybéres.

Az a nagy szerencsém, hogy a gyerekek már elég nagyok, elvannak délután felügyelet nélkül, vagy ha épp beteg és otthon marad. Oviba, suliba elvinni, négykor elhozni én se tudnám.

Kapcsolatom van, de nem lakunk együtt és nem is tervezzük. Amolyan barátság extrákkal, ami inkább barátság. Anyagilag nem támogat(juk egymást), viszont segítünk egymásnak másban.

2023. jún. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Pontosan. Ne legyetek már vakok! Az #1 egyértelműen pasi! Pontosabban annak se mondanám, mindenesetre valami hímnemű.
2023. jún. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

Igen, azt nem írtam, hogy fizetésből élek én is, azt hittem ez alap. De pontosan ki mennyit keres, milyen munkakörben?

Én 260 körül keresek, call centerben.

2023. jún. 30. 22:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!