Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 9 éve vagyunk együtt párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

9 éve vagyunk együtt párommal, született közös gyermekünk, én már évek óta boldogtalan vagyok mellette?

Figyelt kérdés

Persze voltak jobb periódusai a kapcsolatunknak, de bennem már régebb óta motoszkál a gondolat hogy lépnem kéne.

Időközben a munkahelyemen megismertem valakit, akibe beleszerettem. Nyilván nem volt tervezett, lelkiismeretfurdalásom van, de az érzéseimmel nem tudok mit kezdeni.

Páromnak mondtam hogy szeretnék külön menni, de teljesen elzárkózik ezelől, szerinte ez egy meggondolatlan döntés amibe magammal rántok mindenkit, már lassan annyiszor mondja hogy kezdem elhinni.

Én nem akarok rosszat se a gyerekemnek se neki, szeretem mint embert, de elmúlt amit iránta éreztem, és boldog szeretnék lenni, újra.Ez önzőség szerinte mert azért hogy én boldog lehessek cserébe mindenki boldogtalan lenne..

Nekem kéne maradnom egy olyan kapcsolatban amiben igazából sosem lennék boldog és mindig vágyódnék a kollegám után, vagy csak azután hogy megint önmagam lehessek, tiszta lappal kezdhessek egy új életet? Vele kéne maradnom csak azért hogy a gyerekünk családban nőjön fel? Ezzel tényleg elcseszem az életét mindenkinek?



2023. júl. 4. 16:21
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Egyáltalán nem. Nagyon sajnálom, hogy így tud manipulálni, hogy kezded elhinni.

Szerinted milyen érzelmi szinten van az az ember, aki tudja, hogy a társa nem boldog mellette, nem szereti már, mégis jóízűen elvan így?

Ő az önző.


Válni és új életet kezdeni is lehet kulturáltan. Mindketten ott lenni a gyerek életében, jóban maradni, tisztelettel kezelni egymást. Nem gondolom, hogy borítékolható az, hogy tönkremegy bárkinek is az élete. Rajatok és a megoldásaitokon is múlik.

2023. júl. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%

A párod boldog most?

Jó, hogy őszintén tudtok beszélni egymással, ez nagy érték és fontos dolog. El tudtok képzelni egy boldog közös jövőt? Mi kéne hozzá? Mi hiányzik? Min kéne változtatni/javítani?

2023. júl. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Gondolom már rég túl vagytok a megjavitom rèszen. Így nem lehet èlni ! A gyerek akkor boldog ha a szülői is boldog .
2023. júl. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!