Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A volt férjem hitelt hitelre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A volt férjem hitelt hitelre halmozott, hallom, hogy nehézségekkel küzd, inkább a gyerektartást sem kérem tőle. Normális, hogy rosszul érzem magam amiatt, hogy teljesen ellehetetlenült anyagilag és lelkiismeretfurdalásom van, mert megléptem a válást?

Figyelt kérdés

Igyekeztem a válásnál empatikus, korrekt lenni, a közös házunkat is teljes egészében meghagytam neki.

Lehet én vagyok rosszul bekötve, de nem mindegy már csak a közös gyerekeink miatt sem, hogy mi történik a volt férjemmel.

De azt sem tehetem, hogy én húzzam ki anyagilag a helyzetből amibe saját magát hozta...



2023. júl. 10. 12:08
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
87%
Te Vagy rosszul bekötve.
2023. júl. 10. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
És az érdekel, hogy mi történik a gyerekeiddel? Vagy ennyire jól állsz, hogy egyedül simán el tudod tartani a két gyereket?
2023. júl. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Gyerektartást akkor is köteles lenne fizetni. Az elsőbbséget élvez minden mással szemben. Végrehajtásban is így van.
2023. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
87%
Soha nem lennék olyan idióta hogy a közös ingatlant egy lumpennek otthagyjam + a gyerektartást se kérjem. De hogy még ezek után is nekem legyen lelkiismeretfurdalásom, az teljesen nonszensz. Remélem kamukérdés. Ennyire ostoba lábtölő nem létezhet...
2023. júl. 10. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%

Ezt a kérdést akár én is kiírhattam volna, kezet is foghatnánk. Mi tavaly váltunk, én a kisfiammal albiba költöztem, ő pedig maradt a lakásomban (mivel annak idején kapott 50% tulajdonjogot), vagyis, tulajdonképpen a szüleim lakásában. Én most küszködöm, mert szarul keresek, fel is mondtam, mivel szükségem van egy jobban fizető állásra, hogy fenn tudjam tartani magunkat. Ha itt a környéken nem találok, akkor pedig költözünk máshova.


Tipikus bántalmazó kapcsolat volt, a lakást egyelőre eladni nem tudom, mert az önerőhöz még nem tudnék hitelt igényelni.


Úgyhogy, sokan engem is baleknak tartanak. De inkább így légyen, és fokozatosan szüntessem meg, vagy varrjam el az utolsó szálat is, minthogy tragédia/balhé legyen.

2023. júl. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
5ös vagyok, még annyi, hogy nekem viszont lelkiismeretfurdallasom nincs, mert ahogyan bánt velem, örüljön, hogy ilyen jófej voltam vele. Érzelmileg már teljesen elhatárolódtam tőle.
2023. júl. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Lepontozhattok, nem voltatok a helyemben. Vagy én költözök albiba, vagy megver még jobban.
2023. júl. 10. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
92%
5-ös, miért kapott tulajdonrészt a szüleidtől kapott/örökölt lakásodban? Első szarvashiba. A második meg az hogy nem rakattad ki ha vert, hanem te kullogtál el. Na ezt soha de soha nem tenném. A legvégsőkig elmennék hogy kirakjam a tetvet, vagyis áthelyeztessem a méltó lakhelyére, a böribe...
2023. júl. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
73%
Könnyen dumálsz, nem voltál a helyemben!! A családsegítősök is ezt javasolták, szerinted miért??
2023. júl. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
38%

Egyébként vissza már nem us akarnék költözni, annyi szar emlék köt oda. Ki kell várnom, míg hitelképes nem leszek, a mostani munkaszerződésem eleve nem tenné ezt lehetővé.


De miért is bizonygatom ezt bárkinek is?😂😂

2023. júl. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!