Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Elváltak a szüleim. Pedig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elváltak a szüleim. Pedig sohase veszekedtek szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
anyum elköltözött én apámmal élek anyukámat 5 éve nem láttam nem is érdeklődik irántam ... szerintetek keressem fel azért elbeszélgetnék vele hogy miért hagyott ott.... :/
2010. okt. 13. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te nem láttad őket veszekedni, még nem biztos hogy tényleg nem is veszekedtek...
2010. okt. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hátja kituggya én soha nem értettem őket :/
2010. okt. 13. 18:28
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, te tudod fel szeretnéd-e keresni. A veszekedés pedig szerintem egy szülőnek magára a válásra sem indok, nemhogy arra, hogy 5 éve ne látogassa a saját gyerekét. Egy ilyen nőt ismerek, ő már 4 éve nem látta egyik gyerekét sem, ezt az embert nem is nevezném nőnek, anyának sem sűrűn.
2010. okt. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem mindenhol veszekednek válás elött, ez csak a primitiv egyéneknél általános.

Gondolom, valami komolyabb probléma volt köztük, amit nem tudtak megoldani. Furcsa, hogy anyukád csak úgy elment szó nélkül, de valószinüleg megvolt rá az oka.

NEm tudom hány éves vagy, de lehet, hogy csak kicsi voltál, és azért nem vetted észre, hogy nem jönnek ki egymással.

Ha gondolod, megkeresheted anyukádat, de nem biztos, hogy el akarja mondani neked, hogy miért ment el, és miért nem keresett meg eddig.

Hallottam olyan esetet (a családban), hogy az apa azt mondta az anyának, hogy vagy eltünik az ö és a gyerek életéböl, vagy ha ragaszkodik a gyerekhez, akkor mindent megtesz, hogy az anyának és a gyereknek az életét lehetetlenné tegye. Az anya lemondott, hogy a gyereknek jobb legyen. (Ne irja senki, hogy ilyen nincs,mert ha az apa befolyásos ember sok pénzzel, az anya meg egy egyszerü kis emberke, akkor semmi esélye se lett volna)

Persze, ez nem sokat jelent, mert hogy nálatok mi hogy volt, azt csak ök ketten tudják.

2010. okt. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
16 vagyok :) köszi a segítséget...
2010. okt. 14. 16:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Az anyukád egy más tészta. Elhiszem, hogy hiányzik, de ő nem fog megváltozni.
2010. okt. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!