Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Akad olyan, aki "muszájból"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akad olyan, aki "muszájból" válik?

Figyelt kérdés
Úgy értem, a házasságával nincs baj, de olyan anyagi helyzetbe kerültek, hogy kénytelenek elválni néhány támogatás miatt.
2010. okt. 15. 07:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

ismerek én is olyanokat...de megéri az emelt családi és az ingyenebéd miatt?

sajna nekünk se jár semmi plusz, mert az éhbér felett vagyunk párszáz forinttal, és eszünkbe jutott nekünk is a válás, mint alternatíva, de nekem a házasság megléte papíron is fontos.

2010. okt. 15. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
64%

Aki ilyen okból válik, az egyrészt igen hülye, másrészt még büntethetö is csalás miatt.

De volt ismerösöm, akik eljátszották ezt, az eredmény az lett, hogy a férj füvel-fával megcsaltaa nöt, a barátnök teljesen tiszta lekiismerettel mentek bele a kapcsolatokba, mert ott volt a papir, hogy elvált ember, ha meg hazament a feleséghez, akkor ott férjként kivette a jó dolgokból a részét, mivel az a felesége, mßeg ha nincs is róla papir.


Nagyon csúnya vége lett, több éves veszekedés és harc.

2010. okt. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom, milyen támogatásokra gondolt, aki említette ezt, de szerintem szégyen (a rendszer szégyene), hogy a mai világban valakinek is meg kell, hogy forduljon a fejében a dolog, mint lehetőség. :(
2010. okt. 15. 08:08
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is hallottam már ilyenről, de szerintem aki a pénz miatt elválik, az nem is igazán szereti a párját. Én semmiképp nem tennék ilyet.
2010. okt. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is b@romság!

A barátnőmék azért nem házasodtak össze hogy több támogatást kapjon egyedülállóként,de azt nem érti meg hogyha egyszer "lebukik" akkor mindent visszakell fizetnie az államnak!!!!

2010. okt. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%
Olyan párt ismerek egyre többet, akik már össze sem házasodnak a támogatások miatt.
2010. okt. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Tudok olyant, aki az anyagiak miatt vált el. Miután "független" lett, a legközelebbi alkalommal a fejéhez kapott mondván: hiszen én elvált vagyok... és ment az új pasival, mint a szélvész.
2010. okt. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hogy "bukhatnak le"?
2010. okt. 15. 09:00
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Minden segély igénylésekor tisztában kell lenni vele hogy az állam bármikor ellenőrizhet hogy tényleg a megadott címen lakik-e vagy tényleg egyedülálló-e a segélyt kérő személy azaz megfelel-e az igazságnak amit mond,ez benne van a GYES-t és családi pótlékot elbíráló végzésben is!

Abban az esetben ha kiderül a turpisság(akár bírósági úton,tanúk,stb) akkor az állam visszaköveteli a kicsalt összeget!

2010. okt. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Itt sokan baromi nagy tévedésben vannak. Akik ezért válnak el nem kell, hogy szét is költözzenek. Elválnak, a pasi bejelentkezik állandóra egy másik helyre (mondjuk a szüleihez, vagy valahova máshova mint ahol a családja él) de attól ugyanúgy otthon lakik a családjával. Szóval ez a megcsalás dolog amit írtak páran szerintem hülyeség, mert ez attól tök ugyanaz marad mint a házasság.
2010. okt. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!