Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy èlik túl a válás időszakot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy èlik túl a válás időszakot?

Figyelt kérdés

Az lenne a kèrdèsem ,hogy akik règóta eggyütt vannak ,de elválnak azok hogy èlik meg ezt az egèsz válásosdi dolgot?


Mi volt az mikor az utolsó csepp a pohárba amikor is eldöntötted hogy ez így nem?


Hogy kezdtek neki? ,nyilván nem a hivatalos procedúrára vagyok kíváncsi ,hanem arra mi játszódik le fejbe ilyenkor?



2023. szept. 26. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Válni akarsz?
2023. szept. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Csakis az kattogott bennem elég volt, nem viselkedhet így velem, nem banhat igy velem, nem vehet semmibe.

Leépített lelkileg teljesen, nőissegemben is,emberileg is.

Belül ordítottam

Tehetetlen voltam sokáig, aztán egyre inkább iszonyat nehezen elkezdtem felépíteni magam.

Sokáig terveztem fejben elhagyom.

De féltem is megtenni.

Mert elhittem neki nélküle semmire sem megyek, nélküle egy senki vagyok.

De sokszot elkepzeltem most most meglépem.

Ilyenkor sirt, könyörgött, kedves lett, olyan mint amilyennek szerettem.

Megigerte kezelteti magat, a hirtelen idegrohamait, aztan persze semmi sem lett belőle.

Újra es ujra bedőltem neki.

És végül mikor tényleg készen álltam arra hogy elhagyjam mar nem jelentettem be neki.

Titokban kerestem lakást.

Csütörtökön este elmondtam elhagyom ,szombaton reggel jön a költöztető autó, minden megvan szervezve!

Van hová mennem.

Persze végigkellett hallgatnom egy senki vagyok, nézzek tükörbe rajta kivül senkinek nem kellek.

Megbánom még ezt, és visszakullogok majd hozzá .

Kinevettem.:)

Már nem hatott rám.

Ehhez 25 ev kellett, és egy felnőtt gyerek, aki felnyitotta egyre inkabb, egyre jobban a szemem.

Anya te nem ezt érdemled.

Egyedül is vagy tarsal is , de ezt ne engedd tovabb sem neki, sem senkinek meg soha többé.


Hogy élem meg?, tudom jól döntöttem ! Viszont még így is hullamzom.

Vannak jobb és rosszabb napjaim.

Vannak akik szerint kivirultam :)

És néha én is érzem ;)

Néha meg sírok , csak úgy :)

2023. szept. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm hogy leírtad.

Sajnos már 7 ève válni akartam ,de mindíg volt valami ami miatt halogattam. Mindíg mindíg adtam egy esèjt a kapcsolatnak.

Mikor jobban mentek a dolgok munka stb akkor kevesebb volt a konfliktus ,is altatva volt a helyzet ,de amint jöttek a gondok mintha nem is egy világba èltünk volna.

Ahogy segítettem neki hogy egyre jobb munkája legyen egyre könnyebb èlhető èlete ,annál inkább nem jó semmi. Annál inkább lenèz semmibevesz lekezel ès kiröhög.

Mostanra már csak az üvöltözès van ,mert nem èrtjük meg egymást. Inkább ordibálunk.

2023. szept. 26. 23:36
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szívesen.

Nekem is jól esett kiirni magamból.

:)

Azt bánom nem sokkal előbb tettem meg :)

2023. szept. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

Én már túl vagyok a váláson nehéz volt és még mindig fájó pont az életemben.

Nem én akartam válni az ex nejem hagyott el.

Hogy pontosan miért azt még a mai napig sem tudom,voltak anyagi problémák,betegség.

Ezért kellet eldobni 28 év házasságot és 3 gyereket és összeállni egy olyan pasival akinek sok pénze van.

Amiota elment mindenki elfordult tőle a gyerekei éa az édesanya is.

Nekem az járt a fejemben,hogy többet jelentet neki a jobb anyagi körülmények mint a családja.

És nekem is jól esik kiírni magamból.

2023. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Mint házas elhidegültünk. De nagyon szeretem mai napig mint ember akár barát. Brutál nehéz volt így elválni, utálat nélkül. De remélem jobb lesz neki
2023. okt. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!