Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után kötelezhető-e az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után kötelezhető-e az ex feleség arra, hogy elhagyja az ex férj családnevét, amit anno házasságkötéskor felvett? Érthetetlen módon ragaszkodik hozzá.

Figyelt kérdés

2023. okt. 16. 08:07
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
42%
Azt a nőt amúgy is mindenki úgy ismeri, hogy a Kovács Jancsi felesége volt. Attól, hogy más lenne a neve, semmi nem változna. Inkább az a furcsa, hogy miért lesegeti bárki, hogy hivatalosan milyen nevet hord. Semmibe nem zavar bele, nincs értelme ezen rugózni.
2023. okt. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
73%
Nekem sose lesz normális megtartani olyan nevet amit azért kaptál, mert házas lettél.Ennyi had maradjon az exnek is ha már férj nem jut😂😂
2023. okt. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 A kérdező kommentje:

31# 2023-ban Budapesten ma már nem úgy ismerik a nőket, mint K. J. felesége, ez nagyon régen volt így, manapság maximum vidéken.

De.... Változna a neve, ha nem az lenne a neve. :D

Hivatalosan milyen nevet hord? Lesegeti?

Ezt nem értem. Nem hivatalosan is ez a neve. És nem kell lesegetni senkit ahhoz, hogy tudjuk mi a neve.

2023. okt. 19. 02:19
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, azt hittem, valami kis faluban laktok, ott szoktak semmiségeken kukacoskodni. Végiggondoltam, szinte csak a kollégáimról tudom, mi a hivatalos nevük. A többieket keresztnevükön szólítom, nem érdekel, mi áll a személyi igazolványukban. Ahhoz lesegetnem kellene.
2023. okt. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 A kérdező kommentje:

Értem.

Sebaj, ha nem lehet, hát nem lehet. Ennyi. :)

2023. okt. 19. 08:57
 36/44 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, nyilván azért tartja meg mert,ezzel is akarja mutatni, h ő hozzátartozott.A tobbi maszlag.El ne hidd ezt a sok utana járás témát.. 😂 Amikor fel kellett vennie arra volt idő,és megszokni is volt idő az új nevet. 😂 Most meg derogal a saját családi neve. Ezek beteg nők, ennyivel könyved el.
2023. okt. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

Igen, hasonlóan gondolom.

Mindegy is. Tényleg, csak érdekelt, hogy van ez. :)

2023. okt. 19. 14:20
 38/44 anonim ***** válasza:
85%
Amikor fel "kellett" vennie, egy örömteli esemény volt, hiszen össze kötötte az életét azzal, aki szeretett. Az ember szán időt, energiát és pénzt arra, hogy megvaltoztassa a nevét. Na, a válás az nem örömteli, nyilván nem szívesen vesztegeti az ember az idejét, pénzét, energiáját egy totál felesleges dologra.
2023. okt. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
50%

27vagyok.Rendeződött.Felnött emberek vagyunk saját otthonnal saját javakkal.Senkinek nincs joga a pénztárcánkba kotorászni az életünket irányítani.Parancsolgatni nekünk.Jó távol élünk.Az ex és a pici gyerek a férjem egész rokonságához siránkozni jár manipulálni őket.Én a szar K.A férjem meg a lenézett senki.

De már mint írtam minket ez hidegen hagy.Tehetnek amit akarnak.Azt lehet kihasználni aki hadja magát.Sajnos jó ideig elég becsülettel ki is lett használva a férjem.

2023. okt. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
73%
Barátnőm mesélte, h náluk a férje felajanlotta, hogy fizeti a napját és az összes költséget ami azzal jár, hogy ne legyen többet Kissné. 😂 És úgysem vette le az ex. Érdekes lehet így ismerkedni,hogy Kissné Szabó Katika.
2023. okt. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!