Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szeretőből felvállalt partner?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretőből felvállalt partner? Azokat kérdezem akiknek sikerült. Mennyi időt vártatok a pasira hogy lezárja a kapcsolatát? Azóta is együtt vagytok?

Figyelt kérdés

2023. okt. 20. 17:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Hiába sikerül téged ugyanúgy csalni fog. 🤡
2023. okt. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__szere..


Ha vársz még 3 évet, akkor lehet, hogy felvállal....

Csak győzd kivárni.

2023. okt. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
2 évig tartott a szeretői viszony, utána összeköltöztünk. 6 év együttélés után összeházasodtunk.
2023. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 1 évig voltam szerető. Végül szerelmes lettem belé, és ezen a szinten nem ment tovább.

Választás elé állítottam, vagy velem 100%osan, vagy felejtsük el egymást.

Így szakított, engem felvállalt.

5 évig voltunk együtt. Az 5 év alatt 14nővel csalt meg úgy, hogy erről semmit nem tudtam, nem vettem észre.

Szakítás után (ami egyéb okokból történt), tálaltaj ki a nagy haverjai.

2023. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
93%
Volt itt egy "nő" aki 10 évig szerető volt. Lehetsz még 20 évig is nyugodtan ha hagyod.
2023. okt. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
Az, akinek a szeretője vagy, teljes mértékben felvállalja előtted azt, hogy az ő értékrendjébe belefér, hogy módszeresen hazudjon a párjának. Te ezt tudod, hiszen a veled töltött időről hazudik. Ha fel is vállal, még az a külső kényszer sem lesz meg, hogy "Jajj, nem akarok csalódást okozni a páromnak!", hiszen nincs rákényszerítve a változásra, te így fogadtad el. Legyél jobb ember és válassz jobb embereket. Vagy ne, de azzal éveket pazarolsz el az életedből a 20%ra valakiből, ami helyett kaphatnál 80%ot másból. Ennyire kivételes ez a személy, hogy felér az ő 20%a, más majdnem egészével? Ez is benne lehet a pakliban, de nagyon valószínűtlen.
2023. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Az elejétől mondta hogy válofélben van, mar csak hatek kérdése és független. Egy év múlva derült ki hogy még nem indította el a válást. Ekkor válaszás elé állítottam. Hozzám költözött, elváltak.

Már az első héttől sokat túlórázott, későn járt haza, gyakran volt hétvégi céges rendezvénye.

Közben már a szex is olyan lett mintha ott se lenne, csak megdugott és annyi.

Két évig éltünk együtt amikor a szeretője feljött hozzám amikor ő dolgozott. Kiderült hogy kezdettől fogva együtt vannak, megigérte neki hogy feleségül veszi csak szakít velem. Azt hazudta hogy mentálisan beteg vagyok és nem akarja hogy öngyilkos legyek.

2023. okt. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Írtam...Aki veled megcsalja a párját téged is megfog ha nem fizikailag legalább érzelmileg. Nincs olyan, hogy téged szeret, de még a párjával él. Olyan annál inkább, hogy jó neki két ember szexre, vagy az egyik kényelem miatt a másik testiség szempontjából. Előfordul, hogy szakít/elvál simán még úgyis, hogy azt hiszi szerelmes beléd, de legvégül rájön, hogy mégse csak megmentő szereped volt. Ezért nem jó foglalt emberrel összejönni.
2023. okt. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
53%
Ultimátumot adtam 2 hónap után mikor kezdtek komolyra fordulni a dolgaink. Akkortól 9 èvet voltunk együtt.
2023. okt. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
90%
Ha összeköltöztök akkor csak a szerep fog változni. Te leszel a megcsalt fél.
2023. okt. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!