Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Gyermekem apukája, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekem apukája, akivel majdnem 10 éve lakok, itthagyott minket. Az ok, szabadságra való vágy. Most kéri a kapcsolatunk alatt hitelbe fizetett eddigi részét vissza. Megteheti?

Figyelt kérdés
Bővebben, a hitel az ő számlájáról ment, én pedig a saját fizetésem mindig átutaltam neki és egy társkártyát használtam, ergo közös számlát használtunk. Most hirtelen mennie kellett, és ő azt szeretné, ha kifizetném a közös lakásunkból, de úgy, hogy visszaadjam azt is, amit eddig szerinte belefizetett. Ezt komolyan megteheti? Visszamenőleg elkérheti ezt az összeget, csak mert az ő számlájáról ment?

2023. okt. 26. 05:58
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
55%

Ha a gyereked apja, s nem köt semmi, akkor mehet.

Ha nem tudja bizonyítani, hogy mi joga a pénzhez, akkor nem.


Mi segítene neked?

2023. okt. 26. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Van egy élettársi papírunk, a házat pedig fele-felében vettük.
2023. okt. 26. 06:16
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor vagyonmegosztás, de az jogi ügy
2023. okt. 26. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem keress fel egy ügyvédet, de mielőbb. Nehogy fizess neki addig bármennyit is!
2023. okt. 26. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%

Egy jó ügyvédtől kell ezeket kérdezni, ha más nem, minden megyeszékhelyen vannak ingyenes jogi tanácsadó szolgálatok kezdésnek, mindenképen ügyvédtől kérdezz ne itt!!!

Utána pedig gyerektartás!!!

2023. okt. 26. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Ügyvédet keress, ne minket kerdezz, ez annal bonyorultabb
2023. okt. 26. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
7%
Miért ne tehetné meg, bolond lenne veszni hagyni a pénzét.
2023. okt. 26. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
57%
Neki kéne karteritest fizetnie amiert megszivatott es gyerekkel otthagy a sz rban.
2023. okt. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
97%
Olyan nincs, hogy majd ő kitalálja, mennyi jár neki, te meg fizess. Ezt intézzék ügyvédek és értékbecslők.
2023. okt. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd magad, tenyleg keress egy csalad- es vagyonjogban jartas ugyvedet.
2023. okt. 26. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!