Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 10 éve házasok, milyen a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 éve házasok, milyen a kapcsolatotok, van még szex stb?

Figyelt kérdés

2020. júl. 1. 13:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
19%
Ez milyen kérdés már?:D Mint elefánt a porcelánboltban, kb. ez a szint. Ez a mostani divat?:D
2020. júl. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
66%

Nem vagyunk házasok, nem is leszünk de 11 éve vagyunk együtt. Nálunk nem sok minden változott, rengeteget dolgozunk a kapcsolaton, minden nap fektetünk bele energiát, mindig figyelünk a minőségi együtt töltött időre. Szóval ugyan úgy megvan a szerelem, ha több időnk van romantikázni visszatér a rózsaszín köd is. Abszolút nem következett be ez a langyos fos, ragaszkodáson alapuló egymás melett élés. Kb mint két szerelmes tini, arra szoktak tippelni, hogy max 2-3 éve vagyunk együtt.

A szexben sem volt sok változás, nyilván munka meg egyéb kötelességek mellett ingadozó, hogy mikor mennyi. Vannak időszakok amikor szinte minden nap, máskor 1 hétig semmi mert dög fáradtak vagyunk.

2020. júl. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
68%
12 éve vagyunk házasok, kettő kicsi lányunk van. Van persze, heti 3-4-szer A karantén alatt több volt, most kezd megint visszaállni ez a szokásos
2020. júl. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
14%
Oké itt vagyok én is. Aki ismer, az tudja a válaszomat. Próbálok megváltozni, kezdő lépésként most inkább nem írok semmit! 🤪
2020. júl. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
6%

Ki olyan ütődött, aki tíz évig szexel egy nővel?


Alap, hogy van prostizás, flört a kolléganővel stb... Senki sem hűséges eddig.

2020. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Még 20 év után is van rendszeresen.
2020. júl. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
37%
Igazad van utolsó,ki a fene kiváncsi ugyanarra a farokra 10 évig? Néha kell egy kis változatosság.
2020. júl. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Miért van mindenki lepontozva nem értem, hisz minden házasság más. Én is azt vallom, hogy kell egy kis változatosság.
2020. júl. 1. 15:23
 9/21 anonim ***** válasza:
53%
Érdekel még itt valakit a pontozás??? A vélemények szubjektívek, akinek nem tetszik az lepontozza. Attól a szubjektivitása megmarad, nem is kell egyen világba élni. Ha én nem szeretem a tejet és ezért lehúznak, ám legyen, attól sem szégyelni nem fogom magam, sem a tejet szeretni. Ha meg ez sérti egy tej rajongó lelkecskéjét, az az ő baja, élvezkedjen a lepontozással. Mit bánom én hogy kinek mi a véleménye!
2020. júl. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
77%
20 éve vagyunk házasok, minden a legnagyobb rendben. Imádom a férjem és a szex is szuper.
2020. júl. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!