Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőket kérdezem: mióta használo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőket kérdezem: mióta használod oldalt, változott a véleményed a férfiakról?

Figyelt kérdés

Egy mai komment gondolkoztatott el.

Azt hiszem, az én véleményem is változott az ide író férfiak hatására. Amit sokszor otthon se mernek elmondani, azt itt nyíltan leírják. Olyan sötét bugyraiba láttam bele a férfiléleknek, akiről talán jobb lett volna nem tudni.

Őszintén szólva már a párkeresésemre is hatással van, illetve részben az itt olvasottak hatására inkább teljesen fel is hagytam vele.

Egyedül vagyok ezzel?



nov. 12. 10:17
A kérdező szavazást indított:
Régebben regisztráltam, igen, változott, negatív irányban.
Régebben regisztráltam, igen, változott, pozitív irányban.
Nem rég regisztráltam, igen, változott, negatív irányban.
Nem rég regisztráltam, igen, változott, pozitív irányban.
Nem változott a véleményem a férfiakról.
48 szavazat
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/85 anonim ***** válasza:
96%
Én is tök jól elvagyok egyedül, de ha rámjön a magányosság, hogy jó lenne egy pasi, akkor felnézek ide vagy redditre és egyből azt gondolom, hogy úristen mennyivel jobb egyedül, mint egy olyan szar kapcsolatban, amiket ide írnak.
nov. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/85 anonim ***** válasza:
43%
A férfiakban nem csalódtam, tudtam, hogy a legtöbb folyton kanos. A nőkben, főleg az anyákban viszont pokolian csalódtam, egynémely válaszukat olvasva, szégyenlem, hogy nő vagyok. :(
nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/85 anonim ***** válasza:
93%

Nekem csak az tűnt fel hogy a szexualitás kategoria szinte már csak homiknak pedoknak pisifétiseseknek stb van.

Régen nem volt ilyen.


Egyébként nekem irto ritka normális rovatban amikor egy egy idősebb pasi leirja tapasztalatbol hogy mi van.

Tegnap vagy előtt is irt vki akinek igaza is lett a kérdésemre.

A felnőtt józan racionális kristálytisztán helyzeteket atlátó ferfi válaszok nekem ugy tünnek mintha egy év alatt egy lenne csak

nov. 12. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/85 anonim ***** válasza:
87%

Van egy 10 éves, gyönyörű lányom, én 34 vagyok. Rájöttem, hogy jobb ha egyáltalán nem ismerkedek. Óriási veszélyt jelent a gyerekemre, ha bárkivel összeköltözök. Ha nem most, akkor pár év múlva. Bennem csak egy leharcolt vén xart fog látni, és ott lesz kísértésnek a lányom.

Az ilyen laza, pár hónapos összejárás nem az én világom.

Nagyon magányos vagyok, jó lenne még egyszer szerelmesnek lenni, de jobban féltem a kislányomat.

nov. 12. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/85 anonim ***** válasza:
91%

4.

Én meg ismerkedem es nekem is fura volt hogy szinte mindenki azt kerdezi hány éves a kislányod, igy a kislányom meg ugy, mikozben fiam van..


De nem is rolam kérdeznek társkeren hanem a gyerekemről aki alsó tagozatos!


Beteg a legtobb pasi

nov. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/85 anonim ***** válasza:
64%
#4 Uh akkor azért benned is eléggé eltorzult valami, ha ezen rugózol. Ez nem normális.
nov. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/85 anonim ***** válasza:
85%

Itt sokan csak trollkodnak, vagy ventillálnak, amit másnap már nem úgy gondolnak esetleg.

Viszont a másik nemről mindenkinek van tanulnivalója, tanulsága és ahogy telik az idő egyre árnyaltabb véleménye a tapasztalatok miatt. A tapasztalat lehet saját, a környezeté, vagy egészen idegen emberek életéből kinyerve is.

nov. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/85 anonim ***** válasza:
40%

4. és 5.


Férfiként, ezt én is megkaptam, többször is. Nem! Nem azért, mert rámozdultam a lányokra, hanem mert volt a nőkben egy erős önértékelési zavar. És nem akarták/tudták elfogadni, hogy komolyan érdeklődik irántuk egy 20-25 éves fiatal férfi.


A gyerekről meg pont azért kérdezek6kérdezünk, amiért a kutyusodról vagy a melódról...na miért??? Nem, nem azért, hogy megdugjuk, hanem, hogy ezzel is elhitessük, hogy fontos vagy, és így vágódjunk be nálatok. Mert őszinte leszek, magasról teszünk a kutyádra, meg a melódra, sőt a kölködre is, csak smúzolunk, hogy a bugyidba engedj.


Kivéve, ha ilyen szintű a lányod, mert akkor valóban foshatsz! [link]


Ne köszönd! Örömmel segítettem!

nov. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/85 anonim ***** válasza:
72%
Személyesen jófej, értelmes, normális, intelligens férfiakat ismerek, szerintem egy anonim/nak/ vélt oldalon inkább a selejt adja ki a benne felgyülemlett trágyát, de ez nem általánosítható egy egész nemre.
nov. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/85 anonim ***** válasza:
0%
8. vagyok, rossz a link, őt akartam berakni.: Mackenzie Foy
nov. 12. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!