Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A szeretőm felesége nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy Jázmin kérdése:

A szeretőm felesége nem akar válni. Mit tegyünk?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom hogy most kapni fogom a savat de nem érdekel.

19 éves lány vagyok és egy 32 éves házas, gyerekes férfi szeretője vagyok. A feleségétől (41) most akar válni, nem miattam én már csak az utolsó csepp voltam a pohárba. A kapcsolatukban több dolog sem stimmelt ezt most ki is fejtem. Az első probléma a szexuális életük. A feleséget tinédzser korában molesztálta a nagyapja emiatt nem akar szexuális életet élni a férjével és irtózik a fizikai érintkezéstől (ölelés, csók stb) a szeretőm viszont elég nagy étvágyú. Most januárban lesz 1 éve!!! hogy utoljára szexeltek. Mindig kifogásokat keres hogy miért ne de szakemberhez nem akar menni. A másik probléma a gyereküknél jelentkezik. A kisfiú (6) szó szerint retteg az anyjától. Ha egyedül kell vele maradnia akkor sír és könyörög hogy ne és ha megkérdezzük miért akkor nem meri elmondani. A nő szinte sose főz normális ételt a szeretőm főz. Konkrétan képes azt mondani a gyereknek ha éhes hogy várd meg apádat. Mint előbb említettem az intimitás neki problémát jelent számára de ez a gyereknél is probléma. Konkrétan utálta szoptatni amit éreztette a gyerekkel és volt hogy csecsemőként ordított vele de talán ami számomra a legszomorúbb az az hogyha a gyereke vele akart aludni akkor szó szerint elbarikádozta magától (plüssökkel, ruhákkal) mert őt "zavarja" a gyerek. A harmadik probléma meg hogy iszonyatosan igénytelen. Haját akkor festi ha már szinte tarkoig lenott, lába/hónalja csupa szőr és nem tud öltözködni. A szeretőm már többször mondta hogy ki akarja dobni de sose vette komolyan mostanáig. A szeretőm zárat cserélt a lakásukon, bedobozolta a cuccait (a gyerek segített neki) és a gyerekkel lejött velünk nagyszülőkhöz (szüleim tudják és támogatnak minket) a feleség viszont nem akar válni. Minden áron meg akarja beszélni (8 nővel!!! Csalta meg a szeretőm) vagy csak a gyerekkel hajlandó elmenni (az anyjához tudna csak menni aki alkoholista, öccse szintén, mindketten bántalmazták a feleséget) a szeretőm meg ezt nem akarja. A gyereke nem egyszer mondta hogy jobban szeret engem mint az anyját még az anyja előtt is. Most december 31-ig kapott haladékot ha nem megy hozzánk költözik a szeretőm a gyerekével és a nő meg vagy fenntartja az albérletet (nem fogja tudni) vagy visszamegy anyjához. Hogy tudnánk elérni hogy ez a "nő" elmenjen? Se önbecsülése, se igénye. Nem ért a szóból és inkább marad csak az alkoholista, bántalmazó közegbe ne kelljen vissza mennie. A válaszokat előre is köszönöm.



dec. 24. 13:56
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
98%

1. A házastársát nem lehet kidobni válás és vagyonmegosztás előtt a közösen lakott lakásból. Mindegy kinek a tulajdona.


2. Jó nagy balek vagy, ha hagyod hogy ez a himqrva becuccoljon hozzád a gyerekkel.

dec. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
96%

Hát te nagyon buta vagy!

Nem kell a felesége beleegyezése a váláshoz!

A kanodnak nagyon is megfelelő ez a felállás. 8 nővel csalta meg. Neked komolyan ennél jobb nem jutott? Te se vagy különb!

dec. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
100%

3. Elég ha az egyik fél válni akar.


4. Mit tegyél? Dobd ki ezt a pasit. Keress normálisat. Akinek nincs gyereke, nem nős. És nem csalja zsinórban a nőjét.

dec. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
90%
ezek után van a sírás...hogy nincs rendes pasi 😭😭😭😭
dec. 24. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
100%

Nos... egy fontos tényező kimaradt a leírásból.

Esetleg leírnád, hogy melyik fél milyen anyagi és egzisztenciális helyzetben van? Talán sokat tisztulna a kép.

dec. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
100%

A feleség hiába nem akar válni nem az ő döntése lesz. Majd a bíróság kimondja, hogy elváltak útjaik. Egyébként tényleg nem lehet őt kirakni a lakásból ha felhatalmazást nem kapott a férfi rá. Amúgy arra számíts, hogy téged is megfog csalni!


Kellemes ünnepeket! :)

dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
96%

BlaBlaBla...francokat akár válni 🤣 Kis buta.

N 31

dec. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
93%

"Se önbecsülése, se igénye."


Megszólalt a másik önbecsülés nélküli igénytelen nagy nulla!



🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡🤡

dec. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
100%
Uhh, te se vagy százas, ha neked ez a pali kell. Nincs a saját korosztályodban másik srác? Ennél a csàvónál az összes infantilis hülyegyerek is csak jobb lehet. Szerintem az asszony negatív tulajdonságai jócskán ki vannak színezve, aztán lehet, hogy annyira nincs szex egy éve, hogy hetente megrakja őt is melletted. Honnan tudod? Minden félrekufircoló azzal kezdi, hogy hát azért kell szerető, mert nincs szex. Aha, aztán gyereket meg hogy csináltak? Biztos a GlS hozta? 😄Gondolkodj már please! Szerintem téged a kani jól behülyített. Az asszony mos, főz, takarít rá, ki van szolgálva, hozzád meg akkor megy üríteni amikor éppen unatkozik. Ennyi van a sztoriban. Az meg kifejezetten felhívja a figyelmet a csávóka sumákolására, hogy az asszony szr anya, igénytelen, stilustalan stb. Ha ilyen akkor régen is ilyen volt. Miért vette el? Talán annyira mégsem undorító neki a szőrös láb, ha elvette és gyereket is csinált neki. Téged borzasztóan hülyének néz, csaje, te pedig be is vetted.😄
dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
100%

Nézzük sorra.


Rossz a házasságuk, a nő igénytelen, frigid, változtatni nem akar. Így valóban egyetlen út a válás.

Ahhoz pedig nem kell közös megegyezés. Macerásabb ugyan, de a férj beadhatja a válókeresetet és elindul a folyamat. Ez egyszerű.


Nekem inkább ott lennének aggályaim, hogyha rajtad kívül de ha veled együtt is 8 nővel csalta meg az asszonyt, akkor mi a biztosíték, hogy nálad megáll? Én óvatos lennék.

dec. 24. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!