Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mennyi esélyem van, mint anya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi esélyem van, mint anya hogy nekem ítélje a bíróság a kisgyereket?

Figyelt kérdés

A férjemmel együtt élünk már több mint 5 éve.

Van egy csodaszép 3,5 éves ovis kisfiunk.

A kapcsolatunk viszont nagyon megromlott, nem szeret és én sem őt.

A házrész ahol élünk az édesanyáméknál van, de különálló rezsin.

Viszont az építkezésnél minden összeget a férjem állt, amit végül is én állok jelképesen az annyi amennyi tulajdon részem nekem itt van.

A férjem nem akar elmenni.

Arra hivatkozva (mint gondolom sok férj), hogy nem tud a gyereke nélkül élni.

Szóval csendben megegyezéssel nem tudnánk szétköltözni, mert neki nincs hova mennie.

Nekem viszont nincs állásom.

Sajnos pánikbeteg vagyok, és szerencsére eddig megtehettem, hogy nem kellett elmennem dolgoznom.

De ha arról lenne szó, vagyis elválnánk akkor természetesen mennék.

Végül is a legnagyobb kérdés, hogy ilyen feltételekkel kinek ítélik a gyereket?

Illetve mi alapján állapítják meg a gyerektartást?


Segítségeteket előre is köszönöm.


2010. okt. 22. 17:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nehéz helyzet, én azt ajánlom te menj el dolgozni és költözzetek egymás mellé nem túl messze. Úgy vettem ki a szavaidból, hogy attól, hogy a kapcsolat megromlott, ti még tisztelitek egymást és egyikőtök sem akarja elszakítani a másikat a gyerektől, szóval ezt a megoldást látom jónak. Nem tudom kinek ítélné a bíróság a gyereket, fogalmam sincs ilyen esetben hogyan járnak el, szóval használhatót ebben nem tudok mondani.
2010. okt. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyorsan keres munkát mert arra fog hivatkozni hogy te a betegséged miatt sose fogod tudni eltartani ellátni a gyereket, nem tudsz elmenni vele egy iskolai rendezvényre, 5 éve nincs melód, nincs tartalékod.

Bocsi nem bántásból de ezzek komoly érvek ellened, gyorsan tégy ellene.

2010. okt. 22. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az anyatol nem veszi el a gyereket a birosag,csak ugy.Kell kerni a gyermektartas mellett asszonytartast is.Viszont ha nem vagy munkakeptelen,akkor plane nem veszik el a gyereket.Munkahelyed jobb ha van,vagy igerni kell hogy lesz.De az ügyvedek ingyen valaszolnak ezekre.Ügyvednek csak akkor kell fizetni ha megfogadod,es reszletfizetest is szoktak elfogadni.
2010. okt. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérjen asszonytartást tanács bocsi, de nálam borította a poharat. Nehogymár el kelljen tartani valakit, ha semmi köze hozzá! Nem munkaképtelen, menjen dolgozni és a vicc, hogy a kérdező fejében ez az asszonytartás meg sem fordult, de ezen a fórumon tényleg csak annyit tud megtanulni az ember, hogy hogy lehető a legundorítóbban elválni. Csak gratulálni tudok annak, aki képes ilyen eszközökhöz folyamodni egy olyan emberrel szemben, akinek egykor tiszta szívből igent mondott.
2010. okt. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!