Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit szolnatok ehhez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szolnatok ehhez?

Figyelt kérdés
Ha amikor a tobb eves idegorlo kapcsolat utan felhoznatok a valast a parotokanak, hogy talan mas mellett meg tudjuk meg talalni a boldogsagot, mert ez egymas mellett nem lehetseges evek ota, es erre o azt hozna fel, hogy neki ehhez mar semmi kedve, mert miattad egy eletre megundorodott az emberektol?

jan. 29. 22:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%

Ha eljutottál odáig, hogy válni akarsz, akkor miért lepődsz meg?

Válj el, kezdj új életet, aztán ha lesz rá időd, sajnáld meg.

jan. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
1#-es egy phas. Vagy esetleg kérdező leendő exférje?
jan. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha el akarsz válni add be a papírokat és el fogtok.
jan. 29. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
93%

Hát ööö izé 😳 Én nem azért váltam el mert egy délibábot kergettem hogy mi lesz majd, hanem mert vele nem voltam már boldog, nem akartam vele élni. Ennyi és nem több. Hogy lesz-e nekem más, vagy neki, nem érdekelt.

Spoiler: nekem lett, és babám is.


Amit írsz, hogy mit hisztizik az ex az embergyűlöletéről nem is értem, de nem is venném figyelembe. Nem érdekelne.

jan. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
48%

Szerintem normális, ahogy érez. Jelenleg én is így êrzek, miután többször átvert a férjem.

Taplra fog ő is állni, mégha most pocsékul is érzi magát, hidd el.

jan. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Más életébe nem igazán akarok bele szólni, mert mégiscsak nem az én életem. Nejem is volt egy válaszom hasonló miatt mint amiben te vagy, de ez idegőrlő mind a két fél részéről. Gondold át: így akarod leélni az életed? Ha nem, akkor add be a válást mert ez jobb nem lesz részetekről. Kihűlt, megunt kapcsolat.
jan. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy szimpla manipulációs kísérlet. Még egy ok, hogy tényleg elválj ha ennyire sunyi módon, benned lelkifurit ébreszve próbál meg befolyásolni! (a helyett, hogy megkérdezné, de mégis mi a baj, miben változzon, hogy helyrehozzátok a dolgot)
jan. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

Nem értem, mi a bajod ezzel a válasszal.

Ő - ha elválsz tőle - nem akar újabb párt magának, akkorát csalódott az ellenkező nemben (benned). Legalábbis most így érzi. Lehet, hogy 2-3 egyedül töltött év után ismét vágyni fog partner után. De az is lehet, hogy inkább örülni fog annak, hogy senki sem b...ogatja és megszokja az egyedüllétet.

De mit érdekel ez téged? Te tedd azt, amit te szeretnél. Ha te el akarsz válni, a bíróság akkor is el fog választani titeket, ha a házastársad nem akarja.

Egy megjegyzést azért hadd tegyek. A téma szakemberei azt mondják, csak akkor váljon el az ember, ha úgy érzi, egyedül is jobb lenne neki, mint a jelenlegi párkapcsolatában. Egyáltalán nincs garancia arra, hogy te találni fogsz másik párt, arra meg pláne nincs, hogy olyat, akivel a mostani párodhoz képest jobban meglesz az összhang. Lehet, hogy lesz jelentkező (gondolom, te vagy a nő), de csupa olyan, aki emberileg klasszisokkal rosszabb, mint a mostani párod. Vagy csupa házasember, aki csak kikacsingatna a házasságából veled, de közös jövőt véletlen sem akarna. Ezekbe azért gondolj bele, mielőtt elválsz.

jan. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő tudja, semmi különöset nem szólnék, de ha én válni akarok, akkor elválok.Én új életet, társat akarok akkor lépek, ha ő egyedül akar lenni, hát legyen.Magyar jog elválaszt , akkor is ha a másik nem akarja.
jan. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez már az ő személyes problémája, hogy "megundorodott" a másik nemtől (úgysem tette... csak a sértettség szól belőle). Ha így látod jónak, add be a válást.
jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!